Samsung A Serisi

Samsung Galaxy A20e, Android 11 tabanlı One UI 3.1 güncellemesi almaya başladı

Samsung, bütçenin çoğu için amiral gemisi telefonlara kararlı Android 11’i piyasaya sürdü. Ancak, 2019’dan son büyük güncellemelerini bekleyen bazı giriş seviyesi telefonlar var. Galaxy A20e, son büyük güncellemesini Android 11 olarak almaya başlayan giriş seviyesi bir telefon. Samsung, kullanıcılarına düşük bütçeli telefonlar için bile en az iki büyük güncelleme sağlama sözü veriyor. Ve söz verdiği gibi Samsung, One UI 3.1 tabanlı Galaxy A20e Android 11 güncellemelerini sunuyor.

Samsung, güncelleme çalışmasında geç başlayabilir ancak erken bitirebilir. Diğer OEM’ler, Android 11 sürümünden bir yıl sonra bile cihazlarının çoğu için Android 11’i piyasaya sürmeyi planlıyor. Samsung ise giriş seviyesi sahipleri dahil hiçbir kullanıcıyı hayal kırıklığına uğratmıyor. Galaxy A20e için Android 11 güncellemesi, Samsung tarafından belirlenen başka bir örnektir. İlk büyük güncellemesini geçen yıl Android 10 olarak aldı.

Samsung Galaxy A20e, Avusturya’dan başlayarak Avrupa’da Android 11 güncellemesini alıyor. Yakında Avrupa’nın diğer bölgelerinde de güncellemeyi sunulacak. Galaxy A20e için Android 11, en son One UI 3.1 güncellemesiyle birlikte sunuluyor. Ve Galaxy A20e Android 11 güncellemesi, A202FXXU3CUE9 yapı numarasıyla kullanıma sunuluyor. En son Android 11 güncellemesi ayrıca güvenlik düzeltme ekini Galaxy A20e’de Mayıs 2021’e yükseltiyor.

Yeni özelliklerden bahsetmişken, One UI 3.1 ve Android 11 özelliklerinin çoğunu bekleyebilirsiniz. Şu an itibariyle, Galaxy A20e Android 11 için tam bir değişiklik günlüğüne sahip değiliz. Ancak, Özel Paylaşım, Yakınlarda Paylaşım, Samsung Ücretsiz, Eye Comfort Shield, konum verilerini kaldırma, Otomatik Geçiş özelliği ve diğer birkaç özellik gibi özellikler bekleyebilirsiniz. özellikler, Android 11 güncellemesine güncelledikten sonra. Açıkça görüldüğü gibi, kullanıcılar Android 11’in temel özelliklerine de erişebilirler. Şimdilik, güncelleme değişiklik günlüğü bizim için mevcut değil, daha sonra ekleyeceğiz.

Samsung Galaxy A20e Android 11 Güncelleme

Bildiğiniz gibi, Android 11 güncellemesi artık Avrupa’da kullanıma sunuldu, bu nedenle güncellemeyi yakın zamanda telefonunuzda bekleyebilirsiniz. Her zamanki gibi, Galaxy A20e için Android 11, toplu olarak kablosuz olarak sunulacak. Bu, güncellemeyi ilk aşamada alabileceğiniz veya biraz daha beklemeniz gerekebileceği anlamına gelir. Güncellemeyi manuel olarak kontrol etmek için Ayarlar > Yazılım Güncelleme seçeneğine gidin. Ve en son güncellemeyi görürseniz, İndir ve Yükle düğmesine tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu