Samsung

Samsung Bütçe Dostu Galaxy A 2021 Cihazlarını Tanıttı

Dikkatimizin çoğu, Samsung’un Galaxy S21 serisi gibi amiral gemisi cihazlarına yönelme eğilimindeyken, şirket aynı zamanda bir üst düzey telefonun sunduğu tüm üst düzey özelliklere ihtiyaç duymayan kullanabileceğimiz mükemmel bütçe ve orta sınıf telefonlar da üretiyor.

Samsung’un Yeni Bütçe Dostu ve Orta Sınıf A Telefonları

Samsung, 499 dolar Aralığındaki Galaxy A52 5G’yi duyurdu. Cihaz 120 Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç FHD + Süper AMOLED ekrana bile donatıldı. Telefonun Optik Görüntü Sabitleme özelliğine sahip 64 MP ana atıcıya sahip dörtlü kamera dizilimi ile geliyor. Cihaz aynı zaman da Snapdragon 750G yonga seti ile birlikte gelecek.

Galaxy A32 5G, Samsung’un en ucuz 5G telefonu ve 4GB RAM ve 64GB depolama için 279.99 dolarlık bir fiyat etiketi ile geliyor. Teknik özellikler açısından kesinlikle daha basit, ancak 5G destekli bir telefon için bu kadar düşük bir fiyata şikayet etmek zor.

Galaxy A12 ve A02s, Samsung’un bütçe dostu telefonları ve sırasıyla 179,99 dolar ve 109,99 dolar fiyatlarıyla geliyor. Tahmin edebileceğiniz gibi bu cihazlar 5G desteği ile gelmiyor. Bununla birlikte, temel bir telefonun web taramasını ve temel oyunları idare etmesini isteyen kullanıcılar için makul özelliklere sahiptirler.

Depolama ve RAM gelince, Galaxy A12, 3GB RAM ve 32GB dahili depolama alanına sahiptir. Daha ucuz Galaxy A02s, 2GB RAM ve 32GB dahili depolama alanıyla birlikte gelecek. Her iki cihaz da genişletilebilir belleği destekliyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %