Samsung

Samsung, Amiral Gemisi Galaxy Cihazları için Haziran Güvenlik Güncellemesini Yayınladı

Samsung, amiral gemisi cihazları için aylık güvenlik güncellemeleri yayınlayarak Google’ı bir kez daha yenmeyi başardı. Haziran ayı henüz başlamadı, ancak Koreli akıllı telefon devi, Galaxy S21 serisi ve Galaxy Z Flip 5G için Haziran 2021 güvenlik yamasını şimdiden piyasaya sürüyor.

Bu aylık güvenlik yamaları, güvenli ve emniyetli bir kullanıcı deneyimi sunmak için Android’deki çeşitli güvenlik açıklarını ve hatalarını gidermeyi amaçlamaktadır.

Haziran Güvenlik Yamasını Almak İçin İlk Sırada Galaxy S21 ve Galaxy Z Flip 5G

SamMobile tarafından bildirildiği üzere Samsung, Güney Kore’deki Galaxy S21 üçlüsü için Haziran 2021 güvenlik düzeltme ekini yayınladı. AUE8 ile biten ürün yazılımı numarasının boyutu yaklaşık 400 MB’dir. Güncellemenin değişiklik günlüğü doğası gereği geneldir ve başka herhangi bir iyileştirmeden bahsetmez.

Haziran ayının ilk haftasından itibaren Galaxy S21 serisi için Haziran 2021 güvenlik güncellemesinin daha geniş bir şekilde sunulması bekleniyor.

Galaxy S21 serisinin yanı sıra Galaxy Z Flip 5G, Avrupa’nın farklı yerlerinde Haziran 2021 güvenlik yamasını da alıyor. Güncelleme için değişiklik günlüğü de geneldir ve Haziran güvenlik yaması ve genel sistem kararlılığı iyileştirmelerinin yanı sıra başka herhangi bir değişiklikten bahsetmez.

Şimdilik, Samsung’un yalnızca bu iki amiral gemisi Galaxy cihazı Haziran 2021 güncellemesini alıyor. Ancak Note 20 serisi, Galaxy Fold 2 ve diğerleri gibi daha fazla amiral gemisi Galaxy cihazının önümüzdeki günlerde Haziran 2021 güvenlik güncellemesini almasını bekleyin.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %