Oppo

Reno 7 4G ColorOS 13 Beta Almaya Başladı

F21 Pro gibi orta sınıf cihazlar için ColorOS 13 beta programını başlattıktan sonra Oppo, Oppo Reno 7 4G, Oppo K10 ve Oppo A76 dahil olmak üzere daha fazla cihazı için Android 13 beta alımına başladı.

K10 ve A76 kullanıcıları, cihazlarında ColorOS 13’ün kapalı beta testi için başvurabilirken, Endonezyalı kullanıcılar için Reno 7 4G kapalı beta sürümüne erişilebilir. Marka, ilk rozeti 5000 katılımcıyla sınırladı.

İlgilenen kullanıcıların cihazlarının aşağıda verilen sürümlere güncellendiğinden emin olmaları gerekir –

  • Oppo Reno 7 – A.18
  • Oppo K10 – C.44
  • Oppo A76 – C.44

Başvurmak için Ayarlar > Cihaz hakkında > Sayfanın üst kısmına dokunun > Sağ üstteki simgesine dokunun > Deneme sürümleri > Bilgilerinizi girin > Şimdi Uygula’ya gidin. Başvurunuz başarılı olursa, beta derleme bildirimini üç iş günü içinde alacaksınız.

Kapalı beta sürümünün işletim sisteminin kararlı bir sürümü olmadığını belirtmekte fayda var, bu nedenle günlük kullanım sırasında bazı kararsızlıklar veya hatalarla karşılaşmanız olasıdır. Ayrıca, ColorOS 13 beta yapısında bazı uygulamaların düzgün veya tamamen çalışmaması da mümkündür. Bu nedenle, bu yapıyı günlük sürücü akıllı telefonunuzda denememeniz şiddetle tavsiye edilir.

Marka, 25 Ekim’den itibaren başvuruları kabul etmeyi bırakacak. İlk beta testine giremiyorsanız, birkaç hafta sonra başlayacak olan bir sonraki turu bekleyebilirsiniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %