Redmi

Redmi Oyuncu Telefonu MediaTek Dimensity 1200 İşlemci ile Piyasaya Sürülebilir

Redmi, yaklaşan akıllı telefonuyla Realme’nin beğenilerini almaya hazırlanıyor. Xiaomi’nin MediaTek Dimensity 1200 SoC yonga setine sahip bir oyuncu telefonu olmaya hazırlanıyor.

Redmi, yaklaşan akıllı telefonuyla Realme’nin beğenilerini almaya hazırlanıyor. Çinli akıllı telefon üreticisinin MediaTek Dimensity 1200 SoC yonga setli bir oyun akıllı telefonu üzerinde çalıştığı söyleniyor. Redmi telefonu geçmişte çeşitli sızıntılara ve söylentilere maruz kalmıştı. Yeni bir sızıntı şimdi, yaklaşan Redmi oyun akıllı telefonu hakkında daha fazla ayrıntıyı, daha özel olarak lansman zaman çizelgesi ortaya koyuyor. 

Redmi oyun telefonu yakında geliyor

Geçmişte Redmi oyun telefonu hakkında çok şey ortaya çıktı. Önceki bir sızıntıya göre, Dimensity 1200 yonga setinden güç alan Redmi oyun akıllı telefonu M2104K10C model numarasıyla gelecek. Ayrıca akıllı telefonun bu ayın sonlarında resmiyet kazanacağını da ortaya koyuyor. Lansman tarihi henüz açıklanmadı.

Akıllı telefon, Çin’in TENAA ve 3C sertifika platformlarında çoktan ortaya çıktı. Sertifika listelerine göre, akıllı telefon kod adı Ares ve Sony IMX686 64 megapiksel ana lensli dörtlü kamera sistemi ile birlikte geliyor. Şimdiye kadar Redmi telefonu hakkında daha fazla ayrıntı açıklanmadı.

Diğer söylentiler, yaklaşan Redmi oyun telefonunun 90Hz LCD ekran, 48 megapiksel dörtlü arka kamera kurulumu ve 22.5W hızlı şarjlı 5.000 mAh pil ile birlikte geleceğini gösteriyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %