Redmi

Redmi Note 9 Pro için MIUI 12.5 Global ROM Yayınlandı

MIUI 12.5 artık Redmi Note 9 Pro global varyantı için mevcut. Bundan önce Redmi Note 9 Pro Hindistan varyantı MIUI 12.5 güncellemesini aldı. Ancak şimdiye kadar güncelleme Global Model için mevcut değildi. Ve şimdi uzun bir bekleyişin ardından, Redmi Note 9 için MIUI 12.5 Global çıktı. Bu, sonunda MIUI 12.5’in özelliklerinden yararlanabileceğiniz anlamına geliyor. Aşağıda bulabileceğiniz Recovery ROM ve OTA zip dosyaları da mevcuttur.

Redmi Note 9 Pro, kutudan Android 10 tabanlı MIUI 11 ile Mayıs 2020’de çıktı. Ve daha sonra cihaz, Android 11 ve MIUI 12 olmak üzere iki büyük güncelleme aldı. Bu, cihaz için üçüncü büyük güncelleme olacak.

Redmi Note 9 Pro MIUI 12.5 Global güncellemesi, V12.5.2.0.RJZMIXM yapı numarasıyla birlikte geliyor. Bu, son V12.0.4.0 üzerinde bir yükseltmedir. Büyük bir güncelleme olduğu için güncelleme boyutunun diğer güvenlik güncellemelerinden daha fazla. Güncelleme, geliştirilmiş ve istikrarlı bir performansla geliyor. MIUI 12.5 ile sunulan birçok yeni özelliği de göreceksiniz. 

Redmi Note 9 Pro için MIUI 12.5 Global şu anda Pilot kullanıcılar için kullanıma sunuluyor, ancak birkaç gün içinde herkes için erişilebilir olacak. OTA güncellemesini doğrudan telefonunuza alacaksınız.

Redmi Note 9 Pro kullanıcısıysanız, güncellemeyi Ayarlar’dan manuel olarak kontrol edebilirsiniz. Güncelleme ünitenizde mevcut değilse, o zaman güncellemeyi, mevcut olan kurtarma ROM’unu ve OTA dosyasını kullanarak da yükleyebilirsiniz. İşte kurtarma ROM’unun ve OTA Zip’in indirme bağlantısı.

Akıllı telefonunuzu yükseltmeden önce tüm verilerin yedeğini almalı ve cihazınızı en az %50 oranında şarj etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu