Redmi

Redmi Note 9 Pro Global Android 11 güncellemesi

Redmi Note 9 Pro Android 11 güncellemesinin ilk yayınlanmasının üzerinden iki ay geçti. Güncellene hindistana özeldi ve birkaç gün önce, bu bölgede yeni bir Android 11 yapısı piyasaya sürülürken, küresel birimler yalnızca bir yama yapısına sahipti. Şaşırtıcı bir şekilde, şirket birkaç gün sonra Note 9 Serisine için istikrarlı bir MIUI 12 tabanlı Android 11 güncellemesini yayınlayacağını duyurdu, fakat her zamanki gibi, yayımlama sınırlı sayıdaki kullanıcılar içindi. Ancak, son rapora göre, küresel Redmi Note 9 Pro Android 11 güncellemesi bu ay daha fazla kullanıcıya ulaşacak. 

Yeni başlayanlar için Redmi Note 9 Pro ve Note 9S ( 4GB RAM) Her iki telefon da aynı tasarım ve geliştirmeye sahiptir. Ayrıca MIUI 12.5 güncellemesini alacaklar. Fakat önce Global Redmi Note 9 Pro Android 11 güncellemesinin daha geniş bir sunumunu görmeyi umuyoruz.

Mi Community forumundaki bir Moderatöre göre, Şubat ayı Redmi Note 9 Pro için beta kararlı bir Android 11 güncellemesi bekleniyor. Ancak güncellemeyi ne zaman bekleyebileceğimize dair kesin bir tarih yok, yakında daha fazla kullanıcının güncellemeyi almaya başlayacağını umuyoruz. Ve MIUI 12.5 güncellemesine gelince, güncelleme kesinlikle Redmi Note 9 seriside alacak. Maalesef güncellemenin ne zaman yayınlanmaya başlayacağını bilmiyoruz, ancak 8 Şubat’taki lansman etkinliğinden sonra bunu ve daha fazlasını öğrenmeyi umuyoruz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %