Redmi

Redmi Note 8T MIUI 12.5 Enhanced Edition Güncellemesi Yayınlandı

Sadece birkaç gün önce Redmi Note 8, Xiaomi’nin yeni MIUI 12.5 Enhanced Edition güncellemesini aldı. Şimdi, Note 8’in halefi Redmi Note 8T’nin bir dizi yeni özellikle yeni güncellemeyi almaya başladığı haberi geliyor. En son güncelleme, yeni özellikler, geliştirmeler ve düzeltmeler içeriyor. Redmi Note 8T MIUI 12.5 Enhanced Edition güncellemesi ile ilgili her şeyi buradan kontrol edebilirsiniz.

Xiaomi, yeni güncellemeyi 12.5.2.0.RCXMIXM donanım yazılımı sürümüyle Note 8T’ye yerleştiriyor. Şu anda, büyük artımlı yükseltme, önümüzdeki günlerde diğer bölgelerde de mevcut olacak olan Redmi Note 8T’nin Global birimlerine yayılıyor.

Değişiklik günlüğüne geçildiğinde, güncelleme, daha iyi bellek yönetim sistemi ve akıllı denge gibi MIUI 12.5 Enhanced Edition özelliklerini getiriyor, çekirdek sistem yönetimini iyileştiriyor. MIUI 12.5’in Gelişmiş Sürümü, sistem kaynaklarını dinamik olarak tahsis eden bir Odak algoritmasına sahiptir. Bunun dışında, değişiklik günlüğü, sistem için hata düzeltmeleri ve genel iyileştirmeler önerir. İşte tam değişiklik günlüğü.

MIUI 12.5 Enhanced Edition

  • Hızlı performans. Yükler arasında daha fazla ömür.
  • Odaklanmış algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, sistem kaynaklarını belirli sahnelere göre dinamik olarak tahsis ederek tüm modellerde sorunsuz bir deneyim sağlar.
  • Atomize bellek: Ultra-ince bellek yönetim mekanizması, RAM kullanımını daha verimli hale getirecektir.
  • Sıvı depolama: Yeni hassas depolama mekanizmaları, sisteminizi zaman geçtikçe canlı ve duyarlı tutacaktır.
  • Akıllı denge: Temel sistem iyileştirmeleri, cihazınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.

Daha önce de söylediğim gibi, güncelleme yuvarlanma aşamasında ve birkaç gün içinde herkesin kullanımına sunulacak, yeni güncellemeleri kontrol etmek için Ayarlar uygulamasından Sistem Güncellemelerine gidebilirsiniz. Güncelleme telefonunuzda mevcutsa, indirme düğmesine dokunabilirsiniz, değilse birkaç gün beklemeniz gerekir. ROM’u yandan yükleyerek akıllı telefonunuzu manuel olarak da güncelleyebilirsiniz. İndirme bağlantısı burada.

  • Redmi Note 8 MIUI 12.5 Enhanced Edition güncellemesini indirin – [ V12.5.2.0.RCXMIXM FULL ROM Global]

Akıllı telefonunuzu yükseltmeden önce, bir yedek almanızı ve cihazınızı en az %50 oranında şarj etmenizi öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu