Redmi Note Serisi

Redmi Note 11 Yakında Geliyor

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, Redmi Note 11 serisini henüz resmi olarak doğrulamadı. Ancak geçmiş kayıtlara bakacak olursak, bir sonraki Redmi Note serisinin 2022'nin başlarında resmiyet kazanması muhtemel.

Redmi Note 11 serisi, son birkaç hafta içinde birkaç sızıntıya ve söylentiye maruz kaldı. Akıllı telefon serisinin altında, Redmi Note 11, Redmi Note 11 Pro ve Redmi Note 11 Pro Max’ten oluşan üç cihaz olması muhtemel. 

Digital Chat Station’ın en son raporuna göre, Redmi Note 11 serisinin 120W hızlı şarj desteği ile geleceğini gösteriyor. İlginç bir şekilde Redmi Note 11 serisinin orta sınıf segmentine 120W hızlı şarj desteği getiren ilk telefon olabilir.

Bilmeyenler için Xiaomi, Xiaomi 11T Pro ve Xiaomi MIX 4 ile 120W hızlı şarj desteğini tanıttı. Bu notta şirketin yeni nesil Redmi Note serisi akıllı telefonlarıyla 120W hızlı şarj desteği getireceğini söylemek yanlış olmaz.

Görsel Temsili amaçlıdır.

Redmi Note 11 serisi detayları sızdırıldı

Yeni rapor, yalnızca Redmi Note 11 Pro ve Redmi Note 11 Pro Max’ten oluşan Pro modellerinin 120W hızlı şarj desteği getireceğini vurguluyor. Aksine Redmi Note 10 Pro modelleri kutu içerisinde 33W hızlı şarj desteği ile geliyor. Rapor pil kapasitesinden bahsetmiyor. Hem Redmi Note 10 Pro hem de Note 10 Pro Max, bir gün boyunca kolayca dayanan 5020mAh pil ile birlikte geliyor.

Çinli akıllı telefon üreticisi, Redmi Note 11 serisini henüz resmi olarak doğrulamadı. Ancak geçmiş kayıtlara bakarsak, bir sonraki Redmi Note serisinin 2022’de daha erken resmi hale gelmesi muhtemeldir. Hatırlamak için, Redmi Note 10 telefonlarının ilk partisi bu yıl Şubat ayında piyasaya sürüldü. Şirket, Redmi Note 10, Redmi Note 10 Pro ve Redmi Note 10 Pro Max’i piyasaya sürdü. Daha sonra Redmi Note 10S, Note 10T ve daha fazlası geldi.

Redmi Note akıllı telefon hakkında henüz çok fazla ayrıntı açıklanmadı. İddia edilen Redmi Note 11 serisinin yakın zamanda sızdırılan görüntüleri, akıllı telefonların ön kamera için delikli bir oyuk ile tam ekran bir ekran sunacağını öne sürdü. Arka panelde, Redmi Note 11 serisi, daha kare bir kamera modülü içerecek şekilde tasarlanmıştır. Akıllı telefon üreticisinin Redmi Note 11 serisinin resmi detaylarını yakında açıklamasını bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu