Redmi

Redmi Note 10 Serisi Yakında Piyasaya Sürülecek

Redmi Note 10 Pro ve Redmi Note 10, önümüzdeki aylarda Global pazarda yerini alacak. Sızıntılar ve Raporlar Redmi Note 9 serisinin satış açısından beklendiği kadar iyi performans göstermediğini göz önünde bulundurarak Redmi Note 10 serisinin Global Pazarda “agresif bir şekilde fiyatlandırılacağını” söylüyor. Redmi Note 10 Pro 4G varyantının da M2101K6G model numarasıyla Singapur’un IMDA sertifika sitesinde görüldüğü bildirildi.

91Mobiles raporu aracılığıyla bilinen Ishan AgarwalRedmi Note 10 Pro ve Redmi Note 10’un Şubat ayında Global pazarda piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. Redmi Note 10, Beyaz, Gri ve Yeşil renk varyantlarında sunulacak şekilde tasarlanmıştır.

91Mobiles tarafından hazırlanan bir başka rapor, Redmi Note 10 Pro 4G‘nin Singapur’un IMDA sertifika sitesinde görüldüğünü iddia ediyor. Liste, 4G varyantının NFC’ye sahip olacağını onaylamakta.

Redmi Note 10 Pro muhtemelen üç depolama seçeneğiyle gelecek ve Qualcomm Snapdragon 732G SoC’ye sahip olacak. Geçmiş sızıntılar ve sertifikalar, akıllı telefonun 4G ve 5G modellerinde geleceğini ortaya çıkarıyor. 5,050 mAh batarya ve 64 megapiksel birincil kameraya sahip dörtlü arka kamera ile donatılacağını bildiriyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %