Redmi

Redmi Note 10 MIUI 12.5 Güncellemesi Yayınlandı

Xiaomi Redmi Note 10 için MIUI 12.5 güncellemesini yayınlamaya başladı. Bu, küresel olarak yayılan kararlı bir güncellemedir. MIUI 12.5, Xiaomi cihazları için mevcut en son güncellemedir ve en son resmi güncellemeye göre, birkaç ay daha en son güncelleme olarak kalacaktır. Evet, MIUI 13 ertelendi ve yıl sonunda geliyor. Bu şekilde Xiaomi, kalan telefonlar için MIUI 12.5’i yayınlamak için biraz zaman kazanmış olabilir. Redmi Note 10 artık MIUI 12.5 güncellemesini alan en son Xiaomi telefonu.

Birkaç ay önce Redmi Note 10 serisinin Pro ve Pro Max versiyonu MIUI 12.5 güncellemesini aldı. Ve son olarak, Redmi Note 10 da kararlı bir MIUI 12.5 güncellemesi alıyor. Aynı zamanda Android 11 tabanlıdır.

Redmi Note 10, bu yılın başlarında Android 11 tabanlı MIUI 12 ile kutudan çıktı. Ve bu, cihaz için ilk büyük MIUI güncellemesidir. Redmi Note 10 MIUI 12.5 yapı numarasından bahsetmişken, Global varyant için V12.5.2.0.RKGMIXM’dir . Şu an itibariyle MIUI 12.5 Global model için mevcut ancak yakında güncelleme diğer varyantlar için de sunulacak. Redmi Note 10 için kararlı MIUI 12.5 güncellemesi, 492MB civarında güncelleme boyutunda mevcuttur.

Redmi Not 10 MIUI 12.5 Değişiklik Günlüğü

sistem

 • Yeni: Hareketlere yanıt artık anında.
 • Yeni: 20 kat daha fazla işleme gücüyle artık ekranınızda görebileceklerinizin çok az sınırı var.
 • Yeni: Özel cihaz modeli ayarlarıyla, yükseltmeden sonra herhangi bir telefon daha hızlı hale gelir.
 • Optimizasyon: MIUI daha hafif, daha hızlı ve daha dayanıklı hale geldi.
 • Android Güvenlik Yaması Temmuz 2021’e güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Notlar

 • Yeni: Karmaşık yapılarla zihin haritaları oluşturun.
 • Yeni: Karalama ve eskiz için yeni araçlar.
 • Yeni: Konturları otomatik olarak ayarlamak için bir çizime basın ve basılı tutun.
 • Yeni: Hareket kısayolu artık her yerde notlar, görevler ve alıntılar oluşturmanıza olanak tanır.
 • Yeni: Alıntılar, metni, URL’leri ve görüntüleri birkaç basit dokunuşla Notes’a kaydeder.
 • Yeni: Dinamik düzenler, Notes’taki tipografiyi yeni bir düzeye getirir.
 • Yepyeni Notlar.

Redmi Note 10 için MIUI 12.5’i indirin

Kararlı MIUI 12.5 güncellemesi, global Redmi Note 10 telefonu için kullanıma sunuluyor. Redmi Note 10 Global varyant kullanıcısıysanız, OTA güncellemesini doğrudan telefonunuzda alacaksınız. Evet, diğer MIUI güncellemeleri gibi aşamalı bir dağıtımdır, bu nedenle bazı kullanıcılar bunu erken alabilirken bazı kullanıcılar birkaç gün daha beklemek zorunda kalabilir.

Güncelleme bildirimini almazsanız, Ayarlar’da güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilirsiniz. Mevcut değilse ve Redmi Note 10’unuzu hemen MIUI 12.5’e güncellemek istiyorsanız, güncellemeyi bir OTA zip veya kurtarma ROM dosyasıyla manuel olarak yükleyebilirsiniz.

İndir

Akıllı telefonunuzu yükseltmeden önce telefonunuzun yedeğini almanızı öneririm. Ayrıca cihazınızı en az %50 oranında şarj edin.

Talimatları Güncelle (OTA Zip):

Kurtarma ROM paketini (Güncelleme dosyası) yandan yüklemek için sistem ayarları > güncellemelere gitmeniz ve ardından güncelleme paketini manuel olarak seçmeniz gerekir. Ardından, istemlerin yapıyı yüklemesine izin verin.

Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra MIUI 12.5’i kullanmaya başlamadan önce Redmi Note 10’unuzu yeniden başlatın. Bu kadar.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %