Redmi

Redmi K40 Game Edition Yeni Görüntüler Sızdırıldı

Redmi, 27 Nisan’da Çin’de Redmi K40 Game Enhanced Edition’ı piyasaya sürüyor. Piyasaya sürülmesine sadece 5 gün kala şirket, cihazda oyun odaklı pek çok özellik sundu. Bugün, bir videoda omuz tuşlarını gösterirken renklerini, ekran tasarımını ortaya çıkardı.

Redmi-K40-oyun

Redmi, Weibo’da omuz tuşu düğmelerinin Redmi K40 Game sürümünde nasıl çalıştığını gösteren bir video yayınladı. Video, hareket ettirirken mekanik omuz tuşlarının açılıp kapatıldığını gösteriyor. Kaydırıcı ayrıca, omuz tuşunun açık olduğunu belirtmek için içinde kırmızı bir renge sahiptir.

Şirket, tuşların tıkırtı ve iyi bir his verdiğini ve bunları tekrar tekrar kullanmak istemenizi sağlayacağını söylüyor. Redmi, omuz tuşlarının dayanıklı olduğunu ve 1,5 milyondan fazla tıklandığını ve çalıştırdığını belirtiyor.

Omuz tuşunun mekanik olarak çalıştırıldığı ve düğme vuruşlarının sesinin mekanik bir klavyeye benzediği videoda görüyoruz.

Videoda gördüğünüz gibi cihaz üç renk gösteriyor Beyaz, Gümüş ve Gri. Gri olanı daha önce resmi posterde görmüştük. Gümüş ve Beyaz olanlar da Gri modelinde olduğu gibi yanlarda şeritlere sahip.

Ayrıca üçlü kameraları görüyoruz ve diziliş, Xiaomi cihazlarından biraz farklı. Sızıntılar, birincil sensörün 64 megapiksel birincil Sony IMX686 kamera olacağını söylüyor. LED flaş da benzersiz bir şimşek şeklinde görünür.

Ayrıca, ekranın ön tarafının Redmi K40 standart modelinde olduğu gibi ortalanmış bir delikli ekran olduğu söyleniyor. Ekrandan bahsetmişken, muhtemelen 120Hz veya 144Hz yenileme hızına ve 300Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip 2400 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip 6.67 inç  AMOLED Full HD + ekran olacak.

Redmi K40 Game Edition sürümü, Dimensity 1200 yonga setine sahip olacak, ancak böyle bir işlemciye sahip olup olmadığını beklemek ve görmek zorundayız.

Beklenen diğer özellikler arasında 8 GB RAM, 256 GB depolama alanı ve bir FHD + ekran, 5G bağlantısı Yüksek Oyun performans sertifikası ve kutudan çıkar çıkmaz Android 11 tabanlı  MIUI 12.5’i çalıştırması yer alıyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %