Redmi

Redmi Gaming Bu Ay Piyasaya Sürülmesi Bekleniyor

Redmi oyun akıllı telefonunun bu ay piyasaya sürülmesi bekleniyor ve şirket, cihaz için popüler FPS Call of Duty Mobile ile ortaklığını onayladı. 

Resmi olarak piyasaya sürülmeden önce, 3C sertifikasyon sitesinde M2104K10C model numaralı bir Redmi akıllı telefon görüldü ve Redmi’nin yaklaşmakta olan oyun akıllı telefonu olacağı tahmin ediliyor.

Liste, maksimum 67W şarjı destekleyen önemli bir özelliği ortaya koyuyor. Tabii ki, Mi 10 Ultra 120W’a kadar şarjı desteklediği için şu anda bir Xiaomi telefonunda en hızlısı, ancak şirketin telefon için ‘cömert bir fiyat’ ima ettiği göz önüne alındığında, amiral gemisi özelliklerini beklemek haksızlık.

Redmi oyun akıllı telefonu: Fiyat (Beklenen)

Redmi Genel Müdürü Lu Weibing, fiyatlandırma söz konusu olduğunda, şirketin kitlelere fayda sağlayacak ‘cömert bir fiyat’ koyacağını belirtti. Akıllı telefonun bu ayın sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor, ancak şu an için resmi bir onay yok.

Redmi oyun akıllı telefonu, Weibing’e göre kullanıcılara ‘sert oyun deneyimi’ sağlayacak ve segmentteki ‘en ince sert oyun amiral gemisi’ olacak.

Redmi oyun akıllı telefonu: Özellikler (Beklenen)

Xiaomi, Redmi oyun telefonunun MediaTek Dimensity 1200 yonga setinden güç alacağını zaten doğruladı. Akıllı telefonun odak noktası e-spor olabilir, bu da akıllı telefonun gelişmiş performans için optimize edilmiş yazılımla donatılmış olacağını düşündürür.

Ayrıca, Redmi oyun akıllı telefonunun 144Hz yenileme hızına sahip bir Samsung E4 AMOLED ekrana sahip olacağı bildiriliyor. Yan tarafa monte edilmiş bir parmak izi okuyucusuna sahip olduğu söyleniyor.

Optik açısından, Redmi oyun akıllı telefonu, arka tarafında 64 megapiksellik bir Sony IMX686 birincil sensörünün yanı sıra ayrıntıları bu noktada belirsiz olan diğer üç kamera sensörüne sahip olabilir.

Daha fazla ayrıntı, ön kamera için bir delik ve 65W’a kadar hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh pil içerir. Ayrıca omuz tetikleyicilere ve sıvı soğutma teknolojisine sahip olduğu söyleniyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %