Redmi

Redmi Gaming Akıllı Telefonun Temel Özellikleri

Redmi’nin bu ayın sonlarında Dimensity 1200 SoC ile yeni bir oyun merkezli akıllı telefonu tanıtmaya hazır olduğuna dair raporlarla karşılaştık.

Bu akıllı telefon muhtemelen M2104K10C model numarasını taşıyacak. Bu model numarasına sahip bir cihaz, Çin sertifika yetkilisi tarafından onaylandı ve 3C, yakında çıkacak olan Redmi oyun akıllı telefonu olabileceğini ima etti.  

Şimdi, Çinli bir yayıncı olan Sina Finance, yaklaşan akıllı telefonun bazı temel özelliklerini ayrıntılı olarak açıkladı. Redmi oyun akıllı telefon Realme GT Neo, şirketten ilk oyun akıllı telefon ve Dimesity 1200 SoC kullanan ilk akıllı telefon doğrudan bir rakip olabilir. Redmi Gaming Akıllı Telefon Özellikleri İpucu Yayının belirttiği teknik özelliklere gelince, Redmi oyun akıllı telefonunun ortasında delikli bir kesikli Samsung AMOLED E4 ekran ile donatıldığına inanılıyor.

Cihaz 144 Hz’lik hızlı bir yenileme hızıyla geliyor gibi görünüyor. Ayrıca, cihazın Black Shark serisi akıllı telefonlara benzer oyun omuz düğmelerini göstereceğine inanılıyor. Bu düğmeler aynı zamanda gelişmiş bir oyun deneyimi sunacak. Yaklaşan Redmi akıllı telefonun geniş bir batarya ile gelmesi muhtemel. Pil kapasitesiyle ilgili bir kelime olmamakla birlikte, 67W hızlı şarj desteği ile gelmesi muhtemeldir. Önceki raporlar, 64MP birincil Sony IMX686 sensörlü bir dörtlü kamera kurulumunun yapılabileceğini ima etmişti

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %