Redmi

Redmi 20X 5G Lansmanı Yakında

Xiaomi, Redmi 10’un halefi üzerinde çalışmaya başlamış olabilir. Önerilen Redmi 20X’in şu anda geliştirme aşamasında olduğu ve şirket tarafından başka bir orta sınıf akıllı telefon olarak piyasaya sürüleceği söyleniyor. Redmi 20X’in sızdırılmış bir posteri, tasarımın yanı sıra yaklaşmakta olan orta kademe telefonun bazı temel özelliklerini ima eden çevrimiçi turlar yapıyor.

Redmi 20X’in Temel Özellikleri Çevrimiçi Sızdırıldı

Redmi 20X sızdırılan tanıtım, cihazın başlangıçta Çin’e piyasaya sürüleceğini gösteriyor. tanıtım görüntüleri, cihazın ince çerçeveli bir delikli ekrana sahip olduğunu göstermektedir. Telefonun arka paneli degrade bir görünüm sergiliyor ve sol üst köşede üçlü lensli bir kamera kurulumu barındırıyor.

Redmi 5G markası sol altta yer almaktadır. tanıtım resmi, sağ panelde hem ses seviyesini hem de güç tuşunu gösterir. Görünüşe göre güç tuşuna yerleştirilmiş, güvenlik için parmak izi tarayıcıyı entegre ediyor.

Şimdi bahşedilen özelliklere gelince, Redmi 20X, MediaTek Dimensity 820 İşlemci barındıracak. Sekiz çekirdekli yonga seti, 5G bağlantısı için bir modemi entegre edecek. Sızan tanıtım resmi ayrıca 4GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı öneriyor.

Şirket, Redmi 20X’i 90Hz ekranla donatacak. Tanıtım ayrıca, ekran boyutunu ve ekran çözünürlüğünü açıklamıyor. Bununla birlikte, ikincisi bir FHD + çözünürlüğü olabilir. Arka panel, sızıntıya göre 48MP birincil kameraya sahip olacak.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %