Realme

Realme X9 Pro, TENAA’da Görüldü

Realme kısa süre önce markanın performans amiral gemisi ve kamera amiral gemisi gibi markalarla birden fazla amiral gemisi akıllı telefon piyasaya süreceğini doğruladı. Realme GT’nin performans amiral gemisi olması beklenirken, Realme X9 Pro’nun şu anda Çin düzenleyici otoritesi TENAA’da listelenen kamera amiral gemisi olması bekleniyor.

Realme X9 Pro Tasarım

Realme X9 Pro, Samsung Galaxy ZFold 2’de görülene benzer bir dikey kamera modülüne sahip mevcut Realme akıllı telefon serisinden çok farklı görünüyor. bir çift sensör. Telefonun 65W hızlı şarjlı 4500 mAh bataryaya sahip olduğu söyleniyor ve hızlı şarj cihazının perakende paketine dahil olması muhtemel.

Kamera kurulumunun derinliklerine inildiğinde, arkadaki üçlü kamera kurulumu, 50MP (Sony IMX766) birincil sensör, ultra geniş açılı lens olması beklenen 16MP ikincil sensörden oluşuyor. Son olarak, akıllı telefon muhtemelen derinlik veya makro lens olan 2MP sensöre sahip olacak. Ön tarafta, cihazın Sony IMX616 olması muhtemel 32MP selfie kamerası var.

Önde 6.55 inçlik kavisli bir ekrana sahip olan cihazın, FHD+ çözünürlüğe ve daha yüksek yenileme hızına sahip bir E3 AMOLED’e sahip olduğu söyleniyor. Ek olarak, akıllı telefon metal bir çerçeveye ve bir cam arka panele sahip, bu da Realme X9 Pro’ya özellikle Realme X7 Max 5G gibi cihazlarla karşılaştırıldığında üstün bir görünüm kazandırıyor.

İşlem gücüne göre, akıllı telefon, 12 GB’a kadar RAM ve 256 GB dahili depolamaya sahip Qualcomm Snapdragon 870 SoC tarafından desteklenecek. Çoğu amiral gemisi akıllı telefon gibi, Realme X9 Pro bir microSD kart yuvasına sahip olmayabilir ve çift nano-SIM kart yuvası sunması muhtemeldir. Akıllı telefon gerçekten de üstte özel Realme UI 2.0 kaplaması olan Android 11 işletim sistemi ile birlikte gönderilecek .

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %