Realme

Realme V15 7 Ocak’da Geliyor

Geçen yıl Realme, Realme V3 ve Realme Realme V5 ile V serisinde yeni akıllı telefonlar piyasaya sürdü. Kısa süre önce şirket, 7 Ocak’ta Realme V15‘in piyasaya sürülmesiyle seriye başka bir cihaz ekleyeceğini doğruladı. Yaklaşan Realme akıllı telefonun resmi görüntüleri çevrimiçi olarak açıklandı.

Realme V15’in resmi görselleri, süs Koi balıklarından esinlenen renkli arka tasarımı ortaya koyuyor.

Realme V15 Canlı Çekim

Realme V15 canlı çekimi, akıllı telefonun Gümüş versiyonunu çok şık ve sofistik bir çekiciliğe sahip görünüyor. Görünüşe göre akıllı telefon arka tarafında bir cam panel ile gelecek. Arka panelin kenarları yanlara doğru kıvrımlı görünüyor. Arka tarafında, Realme V15’in üçlü kamera kurulumuna sahip dikdörtgen bir kamera modülü ve sol üst köşede bir LED flaşı var gibi görünüyor.

Realme V15, hoparlör ızgarasını ve altta bir USB Type-C bağlantı noktasını sergiliyor gibi görünüyor. Cihaz, ekranda bir parmak izi sensörünün varlığına işaret ederek hem arkasında hem de yanlarında bir parmak izi sensörünü gözden kaçırıyor gibi görünüyor.

Şimdiye Kadar Bildiklerimiz

Önceden, Realme V15’in selfie kamera sensörünü barındırmak için delikli bir kesim ile piyasaya sürülebileceğini öne süren raporlarla karşılaşmıştık. Entegre parmak izi sensörlü bir OLED ekrana sahip gibi görünüyor. Yaklaşan Realme akıllı telefonun, 64MP birincil arka kamera sensörü olan Dimensity 800U yonga setini göstermesi ve gücü 50W hızlı şarj desteğine sahip bir batarya alması muhtemel.

Hepimiz 7 Ocak’ta Realme V15‘in duyurusuna tanıklık etmeye hazır olsak da, görünen o ki tek değil. Realme Çin Başkanı Xu Qi, Realme V25, V13 ve V23‘ü piyasaya süreceğini açıklamak için Weibo’ya doğru yola koyuldu.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %