Realme

Realme Türkiye Xiaomi Ti’ye Aldı!

Herkesin bildiği gibi Apple bu yıl  iPhone 12 kutu içeriğine şarj adaptörü ve kulaklık kaldırdı. Her ne kadar bu bazı kullanıcılardan tepki alsa da Apple‘ın Fanları tarafından fazla sorgulanmadı. iPhone 12 ailesinden bir kullanıcı satın alan kişilerin bu hamleyi doğru bulduğunu bile dile getirdi.

Android dünyasında ise Apple‘ın yaptıklarını kopyala yapıştır hastalığı son sürat devam ediyor. Hali hazırda Applenin neredeyse Kopyası Haline Gelen Xiaomi bu seferde Örnek olan Ağabeyini Yanlız bırakmadı ve Xiaomi Mi 11 Kutusundan Şarj ve kulaklığı çıkardı. Öyle ki Apple‘ın ardından Güney Kore merkezli teknoloji devi SamsungGalaxy S21 modellerinin kutu içeriğine şarj adaptörü koymaktan vazgeçtiğini geçtiğimiz günlerde Samsung’un Apple Dalga geçtiği gönderileri silmesi ile belli oldu. Yani kullanıcılar Türkiye şartlarına göre zaten oldukça pahalı olan bu telefonları aldıktan sonra bir de üzerine şarj adaptörü satın almak durumunda kalacak.

Son olarak ise Xiaomi‘nin Mi 11 kutusuna şarj adaptörü ve kulaklık koymayacağı iddiaları ortaya atıldı. Aslında kulaklığın verilmemesine alışkınız ancak Xiaomi tarafında bu tarz bir gelişme olmasını beklemiyorduk.

Realme Türkiye Xiaomi ile dalga geçti!

Tüm bu gelişmeler ışığında Oppo‘nun alt markası olarak bilinen Realme, Instagram hesabı üzerinden Komik bir göndermede bulundu. Realme Türkiye Instagram hesabı c11 isimli modelini paylaşarak, “Aynı paraya başka markanın sadece şarj cihazını alacağına Realme‘nin 5000mAh bataryalı 2.3 GHz. c11’ini al.” ifadelerini kullandı. 🙂

Ne yazikki şarj cihazına ekstradan para vermenin açıklanabilir hiçbir tarafı yok. 10.000 TL Telefon alıp Şarj aletimizin SAYROX olduğunu hayal bile edemiyorum 😀

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %