Realme

Realme, Realme GT Neo 3T ve 9i 5G için Android 13 erken erişimini duyurdu

Oppo’nun yan ürünü Realme, Android 13’ün kullanılabilirliğini yavaş yavaş daha uygun modellere genişletiyor. Şirket şimdi Realme GT Neo 3T ve Realme 9i 5G için erken erişim programını duyurdu. Her iki telefonun da bu ay beta güncellemesini alması planlanmıştı ve şimdi nihayet test kullanıcıları tarafından kullanılabilir. İşte Realme GT Neo 3T ve Realme 9i 5G Android 13 Erken Erişim programı ile ilgili tüm detaylar.

Realme, topluluk forumunda erken erişim programı hakkında resmi olarak bilgi paylaştı. Ve ayrıntılara göre, yeni güncellemenin kullanılabilirliği Realme 9i 5G ve Realme GT Neo 3T için Hindistan ile sınırlıdır. 9i 5G numara serisine sahipseniz, telefonunuzun şu yazılım sürümlerinden herhangi birinde çalıştığından emin olun – RMX3612_11.A.09 / RMX3612_11.A.10 / RMX3612_11.A.11. Realme GT Neo 3T’ye sahipseniz, akıllı telefonunuzun RMX3371_11.A.05 veya RMX3371_11.A.07 yapısında çalışıyor olması gerekir.

Beta, geliştiriciler için zaten mevcut, önümüzdeki günlerde açık beta derlemesiyle genel beta test kullanıcılarına genişletilecek ve daha sonra kararlı yapı herkese sunulacak. Realme akıllı telefonunuzda yeni Android 13 beta sürümünü denemek istiyorsanız, önemli verilerin yedeğini aldığınızdan emin olun, ardından beta programına katılın. Erken beta sürümleri günlük kullanım için harika olmasa da, aceleniz varsa deneyebilirsiniz.

Özellikler hakkında konuşurken Realme, yeni aquamorfik tasarım öğeleri, daha fazla yeni renk paleti, yeni Quantum Engine 4.0, daha iyi okunabilirlik için optimize edilmiş yazı tipi, optimize edilmiş widget tasarımı, ana ekran için büyük klasörler gibi özelliklerle Android 13’ü uygun telefonlara zorluyor. , ekran görüntüsü için yeni düzenleme araçları, AOD için Bitmoji desteği, oyun için geliştirilmiş Hyperboost GPA 4.0 ve daha fazlası.

Şimdi, Realme 9i 5G veya Realme GT Neo 3T’ye sahipseniz ve erken erişim programı aracılığıyla yeni Android 13’ü denemek istiyorsanız, telefonunuzun mevcut en yeni yazılımda çalıştığından emin olun, ardından Ayarlar’da Yazılım Güncellemesine gidin ve öğesine dokunun. sağ üst köşedeki dişli simgesine tıklayın, ardından Deneme sürümü’nü seçin ve gerekli ayrıntıları girin.

Cihazınızı yeni yazılıma güncellemeden önce önemli verilerinizin yedeğini aldığınızdan emin olun. Ayrıca cihazınızı en az %50 oranında şarj edin. İsterseniz gelecekte Android 12 kararlı sürümüne geri dönebilirsiniz

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %