Realme

Realme Q3 serisi 22 Nisan’da Piyasaya Sürülecek

Realme, yeni Realme Q3 serisini çok yakında piyasaya sürecek. Çeşitli söylentiler ve sızıntılar arasında, birkaç gün içinde gerçekleşmesi beklenen yeni akıllı telefon serisinin lansman tarihi belli oldu.

Buna ek olarak, serinin üyelerinden biri olan Realme Q3 Pro, temel özelliklerine işaret ederek sızdırıldı.

Realme Q3 serisinin lansmanı açıklandı

Weibo’daki ( 91Mobiles üzerinden ) bir teaser’a göre, Q3 ve Q3 Pro’dan oluşan Realme Q3 serisi, büyük olasılıkla 22 Nisan’da Çin’de piyasaya sürülecek.

Realme Q3 serisinin karanlıkta parlayabilecek bir neon renk seçeneği alabileceği de öneriliyor.

Realme Q3 Pro, TENNA’da görünüyor

Bunun dışında Realme Q3 Pro, TENNA sertifikasyon sitesinde görüldü. Haber, meşhur Mukul Sharma aracılığıyla yayımlandı.

Akıllı telefonun delikli bir ekran ve dikdörtgen bir arka kamera modülü ile gelmesi öneriliyor. Arka panel, yukarıda paylaşılan görüntüsünde de görülen şirketin sloganını taşırken görülüyor.

Spesifikasyonlara gelince, Realme Q3 Pro’nun AMOLED 6.43 inçlik bir ekranla gelmesi bekleniyor. Büyük olasılıkla bir MediaTek Dimensity 1100 yonga setinden güç alması ve 4.400mAh pil ile desteklenmesi muhtemeldir. Telefonun hızlı şarjı destekleme ihtimali yüksek, muhtemelen 65W.

Kamera açısından üçlü arka kamera olabilir. Ancak, kamera yapılandırması bilinmemektedir. Ek olarak, akıllı telefon büyük olasılıkla Android 11 tabanlı Realme UI 2.0’ı çalıştıracak.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %