Realme

Realme MagDart Realme’den Bir Apple MagSafe Alternatifi mi ?

Apple’ın MagSafe şarj cihazı, iPhone 12 serisi için akıllıca kablosuz şarj yapmanın yolunu açıyor ve Realme şimdi de aynısını taklit etmek istiyor. Son zamanlardaki bazı sızıntılar, şirketin akıllı telefonlar için kablosuz şarj cihazları ile ilgili bir MagDart üzerinde çalıştığını öne sürdü. Kesin ürün detayı mevcut olmasa da Realme, yaklaşan akıllı telefonlarından birine kablosuz şarj getiriyor. 

Realme, son yıllarda Oppo için test edilen marka oldu. Bu nedenle, mıknatıs tabanlı kablosuz şarj cihazı bir Realme ürünü olarak piyasaya sürülebilir ve sonunda Oppo ve OnePlus evrenlerinde piyasaya sürülebilir.

Realme’den MagDart kablosuz şarj cihazı

Realme, 30W ve daha hızlı şarj çözümleri için “Dart” takma adını kullanıyor. Bu nedenle, şirketin bu şarj cihazıyla daha hızlı kablosuz şarj sunabileceği görülüyor. Kardeş marka OnePlus daha önce 50W kablosuz şarj cihazı piyasaya sürmüştü ve Realme aynı bilgiyi kendi avantajına kullanabilirdi. “Mag” kısmı muhtemelen Apple MagSafe’e benzer manyetik bağlantıya atıfta bulunur. 

Realme’nin Global pazarda zaten 10W kablosuz şarj cihazı sattığını unutmayın. Şu anda hiçbir ürününün kablosuz şarj ile gelmemesi ironik. Bununla birlikte, yakında piyasaya sürülen birkaç üst düzey Realme akıllı telefonu var ve Realme’nin bunları kablosuz şarj ile donatma şansı var.

MagDart, yaklaşan Realme GT Master Edition ile çıkış yapacak mı? Master Edition’ın genellikle en gösterişli Realme ürünlerine atıfta bulunduğu göz önüne alındığında, şansımız var gibi görünüyor. Realme GT Explorer Master Edition, Snapdragon 870 ile güçlendirilmiş amiral gemisi sınıfı bir premium telefon olacak. Realme, MagDart teknolojisini piyasaya sürmek için kullanabilir.

Öte yandan şirket, 2022 amiral gemileri için rezerve edebilir. Oppo ve OnePlus’ın sonunda 2022 Pro amiral gemileri için aynı şeyi takip etmesi mümkün olabilir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %