Realme

Realme GT Android 12 Geliştirici Önizleme Programının Bir Parçası Olacak

Google I / O bugün başlıyor ve yapılması beklenen en büyük duyurulardan biri Android 12 Sürümü. Duyurunun ardından, ortak telefon şirketlerinin Android beta programına kaydedilebilecek uyumlu cihazları açıklamasını bekliyoruz. Realme, 2019 yılından beri beta programına dahil olan şirketlerden biri ve bu yıl da farklı değil.

Realme onun amiral gemisi telefonu, o realme GT , Android 12 Geliştirici Önizleme Programı bir parçası olacaktır. Beta güncellemesi, Google’ın bugün duyurmasının ardından Çin’deki kullanıcılara sunulacak.

Realme, amiral gemisinin kısa süre sonra küresel bir sürüm alacağını ve bunun ardından Android 12 Beta 1’in kullanıma sunulacağını doğruladı. Üreticiye göre, beta sürümü bir ay içinde Realme Topluluğunda yayınlanacak, bu da lansmanın bu ay için planlanması gerektiği anlamına geliyor.

Realme GT, selfie kamera için ekranın sol üst köşesinde bir delik bulunan 6,43 inç FHD + ekrana sahip. Snapdragon 888 işlemci tarafından desteklenmektedir ve 12GB’a kadar RAM ve 256GB depolama alanına sahiptir. Cihazın arkasında 64MP üçlü kamera kurulumu, 16MP öne bakan kamera, stereo hoparlörler ve hatta bir ses jakı var. 4500mAh ve 65W hızlı şarjı destekler.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %