Realme

Realme GT 2 için Android 13 Açık Beta Yayınlandı

Android tabanlı OEM’lerin çabaları sayesinde Android 13 artık daha fazla Android telefona ulaşıyor. Realme ayrıca Android 13 tabanlı Realme UI 3 üzerinde çalışıyor. Evet, şu anda Realme Android 13’ü Realme UI 3 ile test ediyor ve Realme UI 4 henüz dünya çapında duyurulmadı.

Realme GT 2, artık Android 13 açık beta sürümünü alan en son Realme telefonu. Cihaz yaklaşık bir ay önce Erken Erişim programına girdi. Ve bir aylık kapalı beta testinden sonra şirket, Realme GT 2 için Android 13 açık betasını duyurdu.

Realme, topluluk sayfasında açık betanın yayınlandığını resmen duyurdu . Ve açık beta programının yayınlanmasıyla birlikte, cihaz için kararlı güncellemenin yalnızca birkaç hafta uzakta olduğu açık. Aslında, bu derlemeyle ilgili herhangi bir sorun yoksa, aynı derleme tüm kullanıcılar için kararlı bir güncelleme olarak yayınlanacaktır.

En son açık beta güncellemesi RMX3312_11_C.03 yapı numarası ile mevcuttur ve şu anda Hindistan’da mevcuttur. Diğer bölgeler için henüz beklenen bir tarihimiz yok. Güncelleme boyutu, farklı senaryolara bağlı olarak değişebilir.

Yeni özelliklerden bahsetmişken güncelleme, Oppo ve OnePlus’ın sunduğu özelliklerin aynısını getiriyor. Aquamorphic tasarımı, Quantum Animation Engine 4.0, ana ekranda büyük klasörler, güvenlik ve gizlilik iyileştirmeleri ve daha fazlasını içerir. Ekli ekran görüntülerinde aşağıdaki değişiklik günlüğünü kontrol edebilirsiniz.

Realme GT 2 5G kullanıcısıysanız ve kararlı sürümden önce Android 13’ü test etmek istiyorsanız, Açık Beta’yı kolayca seçebilirsiniz. Betaya başvurmadan önce telefonunuzu RMX3312_11.A.20 / RMX3312_11.A.21 olarak güncellediğinizden emin olun.

Betaya başvurmak için Ayarlar > Yazılım Güncelleme seçeneğine gidin . Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunun ve ardından Deneme Sürümü’nü seçin. Şimdi Açık Beta’yı seçin ve ekrandaki talimatları izleyin. Başvuruyu gönderdikten sonra Realme bunu inceleyecek ve ardından uygulama incelemeyi geçtikten sonra güncellemeyi alacaksınız.

Realme GT 2’nizi Android 13 Açık Beta’ya güncellemeden önce telefonunuzun yedeğini aldığınızdan ve en az %50 oranında şarj ettiğinizden emin olun.

Yeni güncellemeyi beğenmediyseniz veya onunla ilgili sorun yaşıyorsanız ve Android 12’ye geri dönmek istiyorsanız, geri alma paketini yükleyebilirsiniz.

Stok kurtarmayı kullanarak güncellemeyi yüklemeniz gerekir. Verilerinizi kaybedeceksiniz, bu yüzden yedek alın.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %