Realme

Realme, Android 12 Tabanlı Realme UI 3.0 Duyurdu

Bu ayın başlarında Google, resmi Android 12’yi piyasaya sürdü. Piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra, diğer Firmalar da Android 12 tabanlı özel işletim sistemlerini duyurmaya başladı. Oppo, OnePlus ve Samsung, yeni özelliklere sahip ilk beta sürümünü zaten duyurdular. Ve şimdi beklendiği gibi Realme, Android 12 tabanlı Realme UI 3.0’ı da tanıttı.

Yeni Realme UI 3.0, Realme’nin 13 Ekim etkinliğinde duyurdu. Çin dışında tüm dünyada duyurulmaktadır. Duyuru sırasında Realme yeni özellikler ve bir güncelleme yol haritası sergiledi.

Bildiğiniz gibi Android 12, büyük UI değişiklikleri getiriyor şüphesiz Realme UI 3.0’daki ana özellik UI değişiklikleri olacak. Yeni güncellenmiş 3D simgeler, widget’lar, OnePlus’ta Canvas AOD gibi SketchPad AOD, Floating Windows 2.0, geliştirilmiş gizlilik kontrolleri, Phone Manager 2.0 ve daha fazlasını getiriyorlar . Realme UI 3.0’da konuşulacak çok şey var, bu yüzden burada kontrol edebileceğiniz detaylı bilgileri zaten hazırladık.

Realme, yıl başından itibaren Android 12 tabanlı Realme UI 3.0 alacak cihaz listesini de açıkladı. Realme UI 3.0’ın kararlı yapısı Aralık ayında piyasaya sürülecek ve beta Yol Haritasına göre Realme GT ilk sırada olacak gibi görünüyor. Cihaz, bu ay Realme UI 3.0’a erken erişim elde edecek.

Realme güncelleme dağıtım süreci tüm cihazlar için aynıdır, ilk önce uygulamayı erken erişim başvurusu için alacaksınız ve ardından erken erişim alacaksınız. Daha sonra Açık Beta başvuru sahiplerine sunulacak ve bir veya iki ay sonra kararlı güncellemeyi alacaksınız.

Ve her zamanki gibi, telefonların çoğu, duyurudan sonraki yıl güncelleme alacak. Genellikle çeşitli güncellemeler için yorumları gözden geçiririz ve kullanıcıların Realme’nin güncelleme sunumundan memnun olmaması şaşırtıcı değildir. Bunun nedeni, kararlı yapıların çoğunun beta yapıları gibi olması ve kullanıma sunulması için çok fazla zaman almasıdır. Cihazınız uygunsa, hepimizin Realme UI 3.0 ile daha iyi bir deneyim yaşayacağımızı umalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu