Realme

Realme 6 ve Realme 6i İçin Realme UI 2.0 Açık Beta Yayında

Nisan ayında Realme 6 Pro için kararlı Android 11’i piyasaya sürdükten sonra, Realme nihayet temel varyantlar için erken erişim uygulamasını duyurdu. Evet, Android 11 Açık Beta programı artık Realme 6 ve Realme 6i için yayında. Realme 6 ve Realme 6i kullanıcıları artık Realme UI 2.0 Açık Beta’ya doğrudan telefonlarından başvurabilirler. Realme 6 Realme UI 2.0 ve Realme 6i Realme UI 2.0 Açık Beta hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer OEM’ler gibi, Realme’nin de uygulama ile başlayan, ardından açık beta sunumu ve ardından kararlı derleme sunumu ile başlayan kendi güncelleme süreci mevcuttu. Ve normal süreçlerinin ardından, Realme sonunda Realme 6 ve Realme 6i için Realme UI 2.0 açık beta uygulamasını duyurdu. 

Hem Realme 6 Realme UI 2.0 Açık Beta hem de Realme 6i Realme UI 2.0 Açık Beta uygulamaları 9 Temmuz’da yayına giriyor. Realme UI 2.0 Açık Beta’ya başvurmak için öncelikle Realme 6i ve Realme 6’nızı mevcut en son sürüm RMX2001_11’e yükseltmeniz gerekiyor. .B.63. En son sürüme güncelledikten sonra Realme 6i & Realme 6 Android 11 Açık Beta programında yer alabilirsiniz. 

Ortak sorunlar:

Yükseltmeden sonra, özellikle telefonunuzda çok sayıda üçüncü taraf uygulaması varsa, ilk kez önyükleme yapmak daha uzun sürebilir.

b. Yükseltmeden sonra, sistem çalışma verimliliğini artırmak ve olası güvenlik risklerini ortadan kaldırmak için sistem, uygulama uyarlaması, arka plan optimizasyonu ve güvenlik taraması gibi hafif takılmalara ve daha hızlı güç tüketimine neden olabilecek bir dizi eylem gerçekleştirecektir.

Realme 6 ve Realme 6i için Realme UI 2.0 Açık Beta Güncellemesi

Android 11 Açık Beta Başvurusu zaten yayında. Ve bildiğiniz gibi, beta programı sadece sınırlı kullanıcılar içindir ve ilk gelen alır şeklinde kararlaştırılır. Bu nedenle, zamanında uygulamayı başarırsanız, güncellemenin birkaç gün içinde cihazınızda olmasını bekleyebilirsiniz. Açık beta güncellemesi, her şey yolunda giderse kararlı bir sürüm olarak yayınlanacak olanla aynıdır. Böylece Realme 6 & Realme 6i’niz için kararlı bir sürüm olarak düşünebilirsiniz.

Önkoşullar:

 • Telefon rootlu olmamalı
 • Telefonunuzu en az %60 oranında şarj edin
 • Telefonunuzu mevcut en son sürüme yükseltin (RMX2001_11.B.63)
 • 5 GB’den fazla boş alan olduğundan emin olun
 • Telefonunuzun tam yedeğini alın

Realme 6 ve Realme 6i’de Realme UI 2.0 Açık Beta nasıl edinilir

 1. Realme akıllı telefonunuzda Ayarlar’ı açın.
 2. Şimdi, Yazılım Güncellemesine gidin.
 3. Şimdi sağ üst köşeye yerleştirilmiş Ayarlar simgesine dokunun.
 4. Buradan Deneme Sürümü için başvurabilirsiniz .
 5. Firma tarafından paylaşılan forma bilgilerinizi girebilirsiniz.
 6. Tüm detayları girdikten sonra Şimdi Başvur’a tıklayın.

Başvuruyu gönderdikten sonra, Realme ekibi başvuruyu inceleyecek ve incelemeyi geçerse güncellemeyi birkaç gün içinde alacaksınız. Güncellemeyi Ayarlar’dan manuel olarak kontrol edebilirsiniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
1
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %