Realme

Realme 3 Pro Realme UI 2.0 Erken Erişime Açıldı

Realme, Android 12 piyasaya sürülmek üzereyken cihazlarını hala Android 11’e güncelliyor. Marka, Eylül 2020’den bu yana beta sürümlerini kullanıma sunuyor. Ancak şu ana kadar realme UI 2.0 kararlı güncellemesini yalnızca birkaç cihaz aldı. Bununla birlikte, ‘Erken Erişim’ (beta) programına giren en son telefon realme 3 Pro’dur.

Çinli akıllı telefon üreticisi realme, 2019’un ilk yarısında realme 3 Pro’yu piyasaya sürdü, Android 9.0 Pie tabanlı ColorOS 6 ile piyasaya çıktı.

Telefon, geçen yıl Android 10 tabanlı realme kullanıcı arayüzüne güncellendi. Artık marka realme UI 2.0 (Android 11) beta kayıtlarını açtı. Kayıt İçin Burayı Tıklayınız.

Programa kaydolmak için kullanıcıların RMX1851EX_11_C.17 firmware sürümünde olmaları gerekir. Eğer öyleyse, Ayarlar > Yazılım Güncelleme > Dişli Simgesi > Deneme Sürümü > Şimdi Uygula’ya gidebilir ve ekrandaki talimatları takip edebilirler.

Seçilen başvuru sahipleri, OTA aracılığıyla Android 11 beta oluşturacak. Memnun olmayan kullanıcılar Android 10’a geri dönebilir. Ancak bu işlemin telefonun dahili deposunu sileceğini bir daha ‘Erken Erişim’ girişimine kaydolamayacağını belirtmekte fayda var.

Android 11 ( realme UI 2.0 ), realme 3 Pro için son büyük güncelleme olacak. Akıllı telefon ancak bundan sonra gerekli güvenlik güncellemelerini alabilir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %