Realme

Realme 10 4G Özellikleri Açıklandı

Realme 10 4G, lansmanı yaklaşırken Olası özellikleri hakkında spekülasyonlar yaygın olsa da, Realme International’ın Başkan Yardımcısı ve Başkanı Madhav Sheth, bazı özelliklerini resmen açıkladı. Realme 10 4G hangi yeni özellikleri ve ilgi çekici yerleri getirecek?

Sheth , GSM Arena’ya yaklaşan Realme 10 4G’nin MediaTek Helio G99 yonga setinden güç alacağını doğruladı. Cihaz, 8 GB yerleşik ve 8 GB sanal genişleme ile 16 GB dinamik RAM sunacak. Realme teaser, telefonun aynı anda çalışan 18 uygulamayı destekleyebileceğini iddia ediyor.

Realme 10 4G Özellikleri Açıklandı

Realme yöneticisi, yaklaşmakta olan Realme 10 4G’nin kamera kapasitesini de ortaya çıkardı. Telefon, Realme 9’da görüldüğü gibi 108MP atıcı yerine 50MP birincil sensörle piyasaya çıkacak. Sheth, Realme’nin düşük çözünürlüğe rağmen kamera performansına öncelik verdiğini iddia ediyor. Kullanıcılar, yaklaşmakta olan akıllı telefonda karşılaştırılabilir sonuçlara tanık olabilirler.

Ayrıca Realme 10 4G’nin özçekimler ve görüntülü arama için 16MP ön kamera sunacağını da doğruladı. Yakın zamanda sızdırılan bir canlı görüntü, yan konumlandırılmış delikli oyuğa yerleştirileceğini gösteriyor. Yönetici ayrıca, telefonun 33W hızlı şarj desteğiyle eşleştirilmiş 5.000 mAh pil sunacağını da doğruladı. Bu, selefi Realme 9 ile aynı.

Sheth, Realme 10 4G’nin pilinin, cihaz daha iyi optimize edildiğinden yoğun kullanıma rağmen tüm gün tek bir şarjla dayanabileceğini iddia ediyor. Dahası, Realme 10 4G, gelişmiş hızlı şarj desteği de sunduğunu iddia ediyor. Yönetici, telefonun yaklaşık 20 dakika içinde yüzde 0-28’den yüzde 0-28’e çıkabileceğini onaylıyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %