PUBG New State

PUBG New State’deki Silahların ilk Görüntüleri Yayınlandı

PUBG New State, birçoğunun çok heyecanlandığı bir oyundur ve Twitter’da oyundaki birden fazla silahı çalışırken gösteren görüntüler ortaya çıktı.

Oyundan gördüğümüz bazı görüntüler ve izledikten sonra, sadece bir oynanış parçası olmasına rağmen, PUBG topluluğunu piyasaya sürülmesiyle daha da heyecanlandıracağını söyleyebiliriz.

Bu oyun için henüz bir çıkış tarihimiz yok, ancak çoğu kişi oyunun Ekim 2021’de oynanabileceğini düşünüyor.

Battle Royale oyunu PC ve konsolda oldukça popüler ve bu yüzden PUBG New States çıktığında mobilde ve androidde nasıl oynanacağını görmek gerçekten ilginç olacak.

PUBG New State’deki silahların ilk görüntüleri yayınlandı

Resmi PUBG New State, oyunculara oyundaki ilk silah bakışlarını verdiği için oyuncular bu görüntüleri sosyal medyada görmekten çok mutlu olacaklar.

Video, bir çeşit eğitim menzilinde hareket halindeki üç silahı gösterdi ve bu klipten grafiklerin bir mobil oyun için harika göründüğünü de görebiliriz.

Görebildiğimiz silahlar sınıflara göre değişiyor ve bir saldırı tüfeği, hafif makineli tüfek ve bir hafif makineli tüfek görüyoruz. Gördüğümüz silahlar:

  • vektör
  • Beril M762
  • M249

Görüntülerle ilgili gerçekten iyi olan şey, her bir silahın sahip olduğu geri tepme miktarını görebilmenizdir.

Tabii ki oyundaki tüm silahlar geri tepme söz konusu olduğunda değişir ve PUBG New State’in gösterdiği üç silahtan, Vector ve M249’un geri tepmesiyle başa çıkmanın kolay olduğunu görebiliriz, ancak ne zaman başa çıkmak çok daha zor görünüyor. hızlı ateş hızı nedeniyle Beryl M762’yi kullanıyor.

Umarım PUBG New State tarafından ortaya çıkarılan bunun gibi daha fazla video görürüz ve zaten bir tane yayınlamış olmaları da oyunun tamamlanmaya oldukça yakın olması gerektiğini gösteriyor.

Çok fazla başarı elde edecek gibi görünen başka bir battle royale oyunu olacağı için oyunla ilgili güncellemeleri takip ettiğinizden emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu