PUBG New State

PUBG New State ile PUBG Mobile Arasındaki Farklılıklar

PUBG New State Mobile, PUBG Mobile serisine yapılan en son eklemelerden biridir. Oyun şu anda geliştirme aşamasında ve 2021’in ikinci yarısında veya 2022’nin başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Krafton Inc., Şubat 2021’de PUBG New State Mobile’ı duyurdu. Oyuncular, yaklaşmakta olan Battle Royale oyununa aktif bir ilgi gösterdi. Milyonlarca oyuncu şimdiden PUBG New State Mobile için ön kayıt yaptırdı.

PUBG New State Mobile ile ilgili oyuncular arasında çok fazla soru var. Son zamanlarda gündeme gelen en önemli sorgulardan biri, PUBG New State’i PUBG Mobile global versiyonundan daha iyi yapan faktörlerdi.

Bu makale, PUBG New State Mobile’ı orijinal sürümden daha iyi yapan ilk beş özelliğini tartışacaktır.


PUBG New State neden PUBG Mobile global versiyonundan daha iyi ?

1) PUBG New State Özel oyun grafikleri

Krafton Inc., PUBG New State Mobile’ın oyun grafikleri açısından özel bir yeni teknolojiye sahip olacağını açıkladı. Geliştiriciler, yeni teknolojinin mobil oyun grafikleri açısından mevcut tüm teknolojileri kolayca aştığını iddia ediyor.

İşte geliştiricilerin söyledikleri:”Küresel aydınlatma” teknolojisi ile mobil oyunların sınırlarını aşan ultra gerçekçi grafikler, PUBG: NEW STATE, mobil oyun grafiklerinde daha önce mümkün olanı geride bırakıyor.”

Bu özellik, PUBG New State Mobile ve PUBG Mobile global versiyonu arasında kesinlikle büyük bir fark yaratıyor.

2) PUBG New State ütüristik konsept

PUBG New State Mobile, 2051 yılında geçiyor ve oyuncular kendilerini rakipleriyle birlikte fütüristik bir haritada bulacaklar. Teknolojik olarak gelişmiş birkaç silah ve dron içerecek.

Tanıtım ayrıca oyundaki araçlara fütürist bir dokunuş eklendiğini de ortaya koydu. Oyuncular, Battle Royale’ı yepyeni bir avatarla deneyimlemek için heyecanlı. Bu nedenle, PUBG New State Mobile, PUBG Mobile global versiyonunun kolayca önünde yer almaktadır.

3)PUBG New State Yeni Harita

PUBG New State Mobile, Troi şehrinde yepyeni bir 8×8 harita üzerinde kurulacak. Yukarıda bahsedildiği gibi oyun 2051 yılında geçiyor. Oyuncular bir an önce oyunu bırakıp yeni haritayı keşfetmek için can atıyorlar.

Şu an itibariyle oyuna sadece bir haritanın ekleneceği kesin. Ancak oyun çıktıktan sonra yeni fütüristik haritaların eklenmesi bekleniyor. Yeni harita konsepti, PUBG New State Mobile’ı PUBG Mobile global versiyonundan daha iyi hale getiriyor.

4) PUBG New State Özel yerler

Krafton Inc. yakın zamanda PUBG New State Mobile’dan birkaç yerle dalga geçti. Bu konumlar, PUBG Mobile global versiyonundaki konumlardan büyük ölçüde farklıdır.

PUBG New State Mobile’daki binalar ve İÇN’ler, fütüristik tema göz önünde bulundurularak geliştirildi. Harita , Troi şehrinin gelişmiş olduğunu gösteren “Sergi Salonu”, ” Alışveriş Merkezi” ve “Laboratuvar”ı içeriyor.

5) PUBG New State Silahların özelleştirilmesi

Oyuncular, performanslarını artırmak için PUBG New State Mobile’da silahları özelleştirebilir. PUBG Mobile’ın global versiyonunda bu özellik bulunmuyor. Ancak, oyuncular onu biraz daha verimli hale getirmek için çeşitli öğeler ekleyebilir.

PUBG New State Mobile’daki silahları kişiselleştirme seçeneği, onu PUBG Mobile global versiyonundan daha iyi hale getiriyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %