PUBG New State

PUBG New State Haritalar, Onaylanmış konumlar, özellikler ve daha fazlası

PUBG Mobile hayranlarının PUBG New State oynamak için birçok nedeni var, çünkü Krafton Inc. yakın zamanda iki PUBG New State Mobile özelliklerini ve içeriliklerini yayınlayarak oyuncuları heyecanlandırdı.

Resmi duyurunun Şubat 2021’de yayınlanmasından bu yana, oyuncular oyunla yakından ilgilendi. PUBG Mobile hayranları oyuna ön kayıt yaptırarak desteklerini gösterdiler.

Geliştiriciler, PUBG New State Mobile’ın birkaç hafta içinde 10 milyondan fazla ön kaydı geçtiğini açıkladı.

Oyuncular, PUBG New State Mobile’ın olası yerleri hakkında bilgi sahibi olmaya hevesliydi. Krafton Inc., sosyal medya sitelerinde aynı anda iki konum yayınladı. Bu makale, iki konumun ayrıntılarını açar.


PUBG New State Mobile: Krafton Inc. oyundaki yerleri anlatıyor

PUBG New State Mobile, 2051 yılında Troi şehrinde geçiyor. Oyuncular, silah ve mühimmat ile oyuna eklenen fütüristik bir dokunuşla battle royale deneyimi yaşayacaklar.

Birkaç teaser, dronların yanı sıra teknik olarak gelişmiş araçların dahil edildiğini ortaya koydu. Krafton Inc., oyun grafikleri açısından bir değişiklik meydana getirmek için özenle çalıştı.

Oyuncular bu sızıntıları öğrenmekten çok mutlu oldular. Ancak PUBG Mobile hayranları, PUBG New State Mobile’da Troi şehrinin bazı konumlarına bir göz atmak için can atıyordu.

Geliştiricilerin ortaya çıkardığı ilk yer, Troi’nin sergi merkezi olarak hizmet etti. “Sergi Salonu” bir zamanlar turistler arasında popüler bir yerdi. Ancak, şimdi hayatta kalanlar için popüler bir yer olarak hizmet ediyor.

Geliştiricilerin “Sergi Salonu”nun silahlar, mühimmat ve diğer hayatta kalma olanakları için önemli bir yumurtlama noktası olacağını açıkladıkları tahmin ediliyor. Bu nedenle, oyuncular bu konumun iniş için sıcak bir nokta olmasını bekleyebilirler.

Troi şehri bir zamanlar canlı bir yaşam tarzıyla övünen bir şehirdi. Geliştiriciler bu anlatıyı sürdürdüler ve PUBG New State Mobile için ikinci bir konum ortaya çıkardılar.

Krafton Inc. PUBG New State Mobile haritasında bir alışveriş merkezinin bulunabileceğini açıkladı. “The Mall”, alışveriş ve yemek deneyimleri için bir zamanlar Troi halkı için popüler bir merkezdi.

Görüntü, popüler destinasyonun artık kısır ve sessiz olduğunu ortaya koyuyor. Oyuncular, bu konumun PUBG New State Mobile için bir başka önemli yumurtlama noktası olmasını bekliyor.

Her iki konum da oyunla ilgili önemli ayrıntıları ortaya koyuyor. Fütüristik mimari tarzı, PUBG Mobile hayranlarına 2051 yılında hayatta kalma konseptini veriyor.

PUBG Mobile ve PUBG New State Mobile binaları arasındaki fark açıkça görülüyor. Oyuncular henüz resmin tamamını görmemiş olsalar da geliştiricilerin fütüristik temayı başarıyla uyguladıklarını söylemek güvenli.

PUBG New State Mobile için alfa testi yakında ABD bölgesinde başlayacak . Geliştiricilerin global sürümü kullanıma sunmadan önce testlerden alınan geri bildirimlerle gerekli değişiklikleri yapması bekleniyor.

Krafton Inc., PUBG New State Mobile’dan konumları açıklamaya başladı. Bu nedenle, geliştiriciler haritadan biraz daha yer göstermeye karar verirse, oyuncuların sosyal medyalarına göz kulak olmaları tavsiye edilir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %