PUBG New State

PUBG New State Eylül 2021’de piyasaya sürülebilir

PUBG’de dünyanın en büyük battle royale oyunlarından birinin arkasındaki şirket olan Krafton, sürekli başarı elde etti. PUBG Mobile – Battlegrounds Mobile India’nın Hint versiyonunun piyasaya sürülmesi de çok sayıda rekor kırdı.

Şirket artık gözünü geleceğe dikmiş ve 2051’de Truva’da geçen fütüristik bir battle royale oyunu olan PUBG: New State’in çıkışını planlıyor.

Daha önce Krafton, oyunun ön kaydını 25 Şubat 2021’de Android cihazlarda açmıştı. Oyun, ön kaydın henüz açılmadığı (Hindistan, Çin ve Vietnam) hariç, dünyanın her yerinden 20 Milyon ön kayıt aldı.

Krafton ve PUBG: New State’i neler bekliyor?

Techm.Kr tarafından hazırlanan bir rapora göre, New State’in gelişimi tüm hızıyla devam ediyor ve geliştiriciler oyunu bu yıl Eylül ayında piyasaya sürmeyi bekliyorlar. Bunun öncesinde, yetkililerin açıkladığı üzere Ağustos ayı içerisinde iOS cihazlar için ön kayıtlar açılacak.

Buna ek olarak, Krafton tüm dünyada 5 denizaşırı stüdyo ve 17 şube kurmayı planlıyor. Krafton CEO’su Kim Chang-Han’a göre şirket, ufkunu Kuzey Amerika, Hindistan, Güneydoğu Asya, Orta ve Güney Amerika gibi bölgelere genişletmeye çalışacak..

Başlığın geliştiricileri ayrıca Zootay ve Wynnsanity gibi bazı içerik oluşturucularla kapalı bir alfa testi yaptı. Alfa ürünü, popüler battle royale hayranları tarafından övgü ve alkışlarla karşılandı.

New State aracılığıyla Krafton, çeşitli video iletişim işlevlerine, üst düzey grafiklere, bir optimizasyon motoruna ve yüksek kaliteli açık dünya haritalarına sahip olmayı umuyor.

PUBG: New State’in gerçek sürümde aldığı yanıtı görmek ilginç olurdu. Devam filmi, doğal olarak, başlık için yüksek standartlar belirleyen, her zaman popüler olan PUBG Mobile ile karşılaştırmalar yapacak.

Hayranlar ve oyuncular da bu yeni oyunun Esports yönüne dikkat edecekler. Gelişmiş mekanikler, grafikler ve haritalar ile Krafton, PUBG Mobile Esports ile zaten oldukça başarılı olduğu için oyunun Esports yönünden kesinlikle para kazanacaktır.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %