Pubg Mobile

PUBG Mobile Yeni Güncelleme: Karakin Resmen Açıklandı

PUBG Mobile Yeni Güncelleme: Karakin Resmen Açıklandı. Demolition Zone, Wall Bang ve Daha Fazlası Yeni Harita ile birlikte geliyor, 7 Nisan’da dahil edilmesi planlanan haritanın yanı sıra bazı ufak değişiklikler de oyuna getirilecek.

PUBG Mobile Yeni Güncelleme: Karakin Resmi Olarak Açıklandı. Yıkım Zone, Duvar Bang & More Yeni Map ile geliyor: PUBG Mobil Karakin Harita 2 × 2, hızlı tempolu bir battle royale deneyiminde savaşmak için haritada 64 oyuncuya sahip olacak.

Karakin, Şubat 2020’de PC için piyasaya sürüldü ve yenilenmiş bir mobil sürüm nihayet mobil platforma doğru ilerliyor. Harita Miramar’a oldukça benziyor ve Kuzey Afrika’da geçiyor. Sanhok’un yarısı kadar olan oyuncular, oyun içinde daha hızlı tavuk yemeklerini kaydedebilirler.

Kod Adı : Yıkım Bölgesi

Ayrıca Yıkım Bölgesi adlı yeni bir özellik  harita ile tanıtılacak. Bu bölge her maçta düzeni değiştirecek şekilde ayarlandığından not alırlar. Bir siren duyduğunuzda, araziler yerle bir edilirken bombalanmak istemiyorsanız, hareket etseniz iyi olur. Bu özellik oyunu çok daha ilginç hale getiriyor. Değişen arazilerle birlikte oyuncular, Karakin’in acımasız savaş alanında hayatta kalmak için yeni stratejileri hızla adapte etmek ve benimsemek zorundadır.

Oyuna bir başka yeni ekleme,  oyuncuların duvarları aşmasına hızlı bir hareketle indirmesine yardımcı olacak yepyeni  Yapışkan Bomba. Dahası, oyuncular duvarın arkasına saklanan düşmanları ortadan kaldırmak için ince duvarlardan da ateş edebilirler.

Harita, oyuncuların uzun menzilli çatışmalara girmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Dağlar ve araziler, oyunculara böylesine küçük bir haritada çok ihtiyaç duyulan koruma sağlayacaktır. Silahların ortaya çıkma oranları da daha büyük haritalara göre çok daha yüksek olacaktır. Livik Haritası gibi benzer bir oyun deneyimini andıran bu harita, yoğun silahlı çatışmalar için kesinlikle en sevilen harita olacak. 

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %