Pubg Mobile

PUBG Mobile Vikendi Haritasına Veda Zamanı

PUBG Mobile’ın altıncı haritasının oyuna düşmesine sadece birkaç gün kaldı. Beklenen Karakin, tavuk yemeği için yarışacak 64 oyuncunun yer alacağı iki kilometreye iki kilometrelik bir harita.

Karakin’in 7 Nisan’da gelişiyle birlikte karlı Vikendi haritası geçici olarak oyundan çıkacak. Bunun kesin nedeni açıklanmamış olsa da, muhtemelen oyunda sıra sürelerini düşük tutmak için yapılıyor.

Vikendi’nin görevden alınması sürpriz olmadı. Harita, 2021’in ilk yarısında tüm resmi PUBG Mobile e- spor turnuvalarından çoktan kaldırıldı. Buna, PUBG Mobile Club Open’ın (PMCO) ve dünya çapında devam eden Pro Liglerin (PMPL) ilkbahar dönemini de içeriyor. Bu yarışmalarda takımlar yalnızca Erangel, Miramar ve Sanhok olmak üzere üç haritada oynuyor.

Birçok oyuncu Vikendi’yi özleyecek olsa da, yeni Karakin haritası bunu telafi etmek için birçok ilginç yenilikler getiriyor. 

Yıkım Bölgesi, Karakin’de rastgele görünebilen küçük bir çemberdir. Mini haritada mor bir alanla gösterilir. Bölge, tüm binaları zemine tesviye ederek bile çok fazla yıkıma neden olur. Mermi duvarı penetrasyonu, oyuncuların belirli ince duvarlardan ateş etmesine izin verir.

Karakin, PUBG’nin PC sürümüne ilk olarak 22 Ocak 2020’de tanıtıldı . Bir yıldan fazla bir süre sonra, nihayet mobil cihazlara ulaşıyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %