Pubg Mobile

PUBG Mobile Sezon 20 Çıkış Tarihi

Favori mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile önümüzdeki aylarda 20. sezonunu kutlayacak. PUBG oyuncularının Sezon 19’un keyfini çıkarmaya devam ederken Sezon 20 hakkında bilgiler gelmeye başladı. Yine de, 19 Sezonun heyecanı içinde olan oyuncular hedeflerine ulaştıktan sonra PUBG Mobile Sezon 20 yeniliklerini aramaya başlayacak.

Pubg Mobile Season 20 sızıntıları ve söylentileri ile bu makalemizde güncel tutulacak. Çeşitli sızıntılardan çıkış tarihleri, RP’ler hakkında bilgi topladık ve tüm sızıntıların ve söylentilerin bir listesini oluşturduk. Bunların resmi olmadığını unutmayın. Daha doğrulanmış haberlerle güncellemeye devam edeceğiz.

O zamana kadar, ne bekliyorsun? PUBG Mobile Season 20 Royale Pass’in tüm yeni sızıntılarını görmek konuyu okumaya devam edin

PUBG Mobil Sezon 20 Çıkış Tarihi

Geleneksel olarak konuşursak, PUBG 7-8 hafta süren tipik bir PUBGM sezonu bizi karşılıyor. Mevcut PUBG Mobile Season 19, 17 Mayıs 2021’de bazı harika görünümler ve Godzilla vs Kong çevresinde daha da görkemli bir etkinlikle yayınlandı.

PUBGM Sezon 19 RP etkinliği 12 Temmuz 2021’de sona erecek. Royal pass bölümünün oyun içi bölümünde görülebilir. Ayrıca, herhangi bir mevsimi tamamlamak genellikle 24 saat sürer. Üstüne üstlük, geliştiricilerin yeni sezonu oyun dünyasına yayınlaması için ek 2-3 gün daha zaman alıyor ve hiçbir gösteri durdurucu olmamasını sağlıyor.

Buna dayanarak, PUBG Mobile Sezon 20 çıkış tarihi için en iyi durum 17 Temmuz Cumartesi günü bekleyebiliriz.

PUBG Mobile Sezon 20 RP Ödülleri

Oyuna olan sevgimiz arttıkça, giderek daha fazla PUBGM silahı ve görünümü beklentimiz de artıyor. Geliştiriciler, her sezon benzersiz RP ödülleri sunarak oyunun cazibesinin korunmasını sağlar.

İşte burada, kaynaklar karıştırıldığı için maalesef şu anda doğrulanamayan bazı sızdırılmış bilgilerle bir kez daha karşınızdayız. Ancak yine de, sızıntıların çoğu, farklı yapılarda ve farklı dosyalarda yayınlandıkları için gerçek oluyor. İşte PUBG Mobile Season 20 sızıntılarından bazıları.

PUBG Mobil Sezon 20 RP Ödülleri – Silahlar

AKM

PUBGM Season 20, bu güzel AKM’yi ücretli Royal pass planının 90. seviyesinde mevcut olacak şekilde sunabilir. Bu AKM, üzerinde güzel dalga desenleri ve stokta güneş ile okyanus temasına sahiptir. Bu yükseltilebilir bir cilt gibi görünmüyor ama yine de güzel. İnci avcısı AKM adlı önceki sezonda çok benzer bir silah görmüştük.

Kar98k

PUBG Mobile Season 20 Royale Pass’i satın alan oyuncular, paketi satın alır almaz bu güzel Kar98k’ye sahip olacaklar. Oynaması süper arkadaşça görünüyor, ancak her PUBG mobil oyuncusu bunun oyundaki en ölümcül silahlardan biri olduğunu biliyor.

Üstünde tüyler ve zikzak altın desenli güzel bir renk düzeni vardır. Namlunun üzerinde de biraz şirin bir kalp var, bu da avladığı oyuncular için daha çok alay konusu olabilir. Silahın genel olarak altın kaplaması var ve harika görünüyor.

AWM

Güzel AWM’nin 20. Sezonun bir parçası olduğu söyleniyor. Bu AWM altın, siyah ve beyaz renk paletini kapsıyor. Güzel efektleri ve ganimet sandıkları ile bize yükseltilebilir bir deri gibi görünüyor.

Kaynağa göre, AWM silahı Royal Pass ödüllerinin bir parçası olmayacak. Bunun yerine, PUBG mobile’ın her sezon yayınladığı şanslı bir kostümün veya bir ganimet sandığının bir parçası olacak. AWM’nin Arctic Warfare Magnum veya AI-Arctic Warfare Magnum’u temsil ettiği az bilinen bir gerçektir.

M762

Güzel bir renk paleti ve namlu üzerinde altın kaplama ile kar98 ile aynı temayı takip eden bu m762’yi de Kar98 gibi görebiliyoruz, ayrıca renkler de önceki öğelerin okyanus temasıyla el ele gidiyor. Oyuncular bu sızıntının kaynağına göre bu skini 90 levelde alabilirler.

S686

S686 silahı, yakın mesafedeki herhangi bir oyuncuya tek vuruş yapabilen çok güçlü bir silahtır. Bu S686 pompalı tüfek, 20. sezonda 50. seviyeye düşecek ve bu, Royal Pass için ödeme yapmamış kişiler bile, tipik PUBG mobil tarzında herkes için geçerli olacak. kiminle karşılaştırıldığında bunun için para ödedi.

PUBG Mobil Sezon 20 RP Görünümleri

Kask

Okyanus temasıyla devam eden oyuncular, üzerinde zıpkın ve Atlantis kralını veya okyanusu simgeleyen bir tacı olan bu miğfere sahip olacaklar. Bu kask ayrıca su kütleleriyle ilgili daha fazla kişilik kazandıran kulaklar yerine Yüzgeçlere sahiptir.

Sızan görüntü, henüz 1. seviye ve 2. seviye sızıntılarımız olmadığı için 3. seviye bir kaskı gösteriyor. Oyuncular bu kaskı ücretli royal pass planının 25. seviyesinde alabilirler. Kayışın üzerinde de şirin bir kalp var ve oynaması çok cazip görünüyor!

Tava

En ikonik PUBG silahlarından biri Tava’dır. Düşmanlarınızı Pan ile vurarak öldürmenin çok tatmin edici bir yolu, yarattığı tatmin edici ses ile neredeyse komik.

Söylentilere göre Tava, aralarında bir çarpı bulunan iki güzel kanatla görülebilir. Hepsi, tavanın saf siyah rengiyle uyumlu olan parlak altın rengindedir. Kulplar ayrıca bir miktar altın rengine sahiptir ve bir oyuncu modelinin etrafında veya ellerinde asılı dururken kesinlikle çarpıcı görünecektir. Bu tepsinin royal pass ödüllerinde mi yoksa Royal Pass ile serbest bırakılan kasalardan birinde mi bulunacağı doğrulanmadı.

paraşüt

Paraşüt, her oyuncunun turun başında bir yere düşerken kullandığı bir şeydir. Bir oyuncunun envanteriyle ilgili en dikkat çekici şeylerden biridir. Bir oyuncu kraliyet kartını satın aldığında paraşüt kaplaması hemen kullanıma sunulur. Bu deri kesinlikle okyanus temasıyla uyumludur, çünkü güzel mavi renk damakını görebiliriz ve kaskta gördüğümüz gibi bir taç olduğu için kaskla da iyi gider.

Sızıntı listemizdeki ikinci paraşütün yukarıdakinden büyük bir farkı var. En bariz olanı dış görünüş. Pasoyu satın almamış oyuncular bile herkes tarafından kullanılabilir. Bunu nasıl kullanacağınız belli değil, yine de yeşil ve biraz mavinin çok güzel bir tasarımıyla basit. Kişisel olarak bu paraşütü olan oyuncuların iş anlamına geldiğini düşünüyoruz.

Sırt çantası

Bu çanta paketi üçüncü okyanus temalı dış görünümdür ve açık ara PUBGM’deki en zarif görünümlü çanta paketlerinden biri olduğunu söylemeliyiz. Bu çanta paketi, gördüğümüz tipik dalga desenlerinden oluşuyor, ancak sanat tarzı, dalgaların nasıl tasvir edildiğini görebildiğimiz için kesinlikle Asya biraz Japon/Çince.

Ayrıca çevresinde bazı oymalar ile üst kısmında güzel bir güneşi çevreler. Çanta ayrıca güzel dişli iplere sahiptir.

Çanta paketi #2

Sızdırıldığı bildirilen bir başka çanta paketi derisi, bu güzel oksijen deposu çanta paketidir. Su kütlesinin içinde bunlardan biri olmadan uzun süre hayatta kalamayacağınız için temayla tamamen nasıl gittiğini görebiliriz.

Bu çantanın altında ayrıca bir denizaltı olduğu açıkça görülen şirin küçük bir süs var! Kaynağa göre, bu çanta, PUBG mobile’ın yeni sezonuyla birlikte sunmayı sevdiği çeşitli şanslı dönüşlerden birinde mevcut olacak.

Çanta Paketi #3

Üçüncü çanta paketi, altın dikişler ve mat siyah tema ile önceki pan temasını takip ediyor. Ayrıca altta iki kanat benzeri yapıya sahiptir. Bu bize 3. seviye bir çanta gibi görünüyor. Oyuncuların bunu nasıl elde edeceği belli değil. Ancak spekülasyon, oyuncuların gümüş parçalarıyla cilt satın alabilecekleri PUBG mobil mağazasının kullanma bölümüne bir ek olacağı yönünde.

Şimdilik bu kadar. Sezon 20 Güncellemesi hakkındaki tüm bilgileri sizlerle paylaştık. Elimize geçtikçe de bu makalemizde sizlerle paylaşıma devam edeceğiz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %