PUBG New State

PUBG Mobile New State Çıkış Tarihi

Facebook Pubg New State Grubumuz Açılmıştır.

Şubat ayının sonlarında KRAFTON Inc, hem iOS hem de Android için PUBG: New State’i duyurdu. Özellikle PUBG: Mobile’ın teknik olarak yalnızca geçen yıl Eylül ayında tamamen piyasaya sürülmesinden bu yana, üçüncü yıl dönümünü kutlamasına rağmen oldukça sürpriz oldu. Bu yüzden yakın zamanda bir PUBG Mobile 2 beklemiyorduk ama görünüşe göre KRAFTON Inc bir tane sağlamaya hazır.

Kendinizi bu sayfada bulduysanız, muhtemelen PUBG: New State hakkında toplayabileceğiniz tüm bilgilerin peşindesiniz. Bu, çıkış tarihindeki en son haberler olsun veya PUBG Mobile ile karşılaştırıldığında ne kadar farklı olacağı konusunda sizi bilgilendirdik. Şimdiye kadar PUBG: New State hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

PUBG: PUBG: New State (Yeni Durum) Nedir ?

PUBG: New State’in bir battle royale oyunu olduğunu öğrenmek muhtemelen sizi şaşırtmayacaktır. Serinin bilindiği şey bu, bu yüzden geliştiriciler asla bu kurulumdan çok uzaklaşmayacaklardı. Tahmin edeceğiniz gibi, oyunun başında 100 oyuncu, hayatta kalan son kişi veya ‘Yalnız Hayatta Kalan’ olmak için savaşmadan önce bir haritaya düşecek.

Aksiyon, maç boyunca sürekli küçülecek ve oyuncuların hareket halinde kalmaları gerektiği anlamına gelen dev bir dairesel alan olan Mavi Bölge’de gerçekleşir. Silahlar ve diğer sarf malzemeleri için binaları yağmalayabilecekler ve haritada daha hızlı seyahat etmek ve muhtemelen yolda birkaç düşmanı ezmek için el koyan araçların yanı sıra diğer oyunculara karşı savaşmalarına yardımcı olacaklar.

PUBG: New State, PUBG Mobile Farklılıkları Nelerdir ?

Şimdiye kadar oldukça standart ve benzeri oyun olarak geliyor, değil mi? Ancak PUBG: New State, kendisini PUBG Mobile’dan ayırmak için hem teknik hem de mekanik olarak bazı yeni özellikler sunacak. Bunlardan ilki grafiksel açıdan. Dürüst olalım, PUBG Mobile ne kadar eğlenceli olursa olsun, hiçbir zaman bakılacak en güzel oyun olmadı.

KRAFTON Inc, New State lansmanlarıyla bu algıyı değiştirmek istiyor. Mobil oyunlarda görmek için kullandığımızın ötesinde, ultra gerçekçi grafikler sunmayı vaat eden Global Illumination adlı bir teknolojiyi kullanacak. Sadece daha iyi görünmekle kalmayacak, aynı zamanda KRAFTON Inc ayrıca çevrimiçi olarak da çok daha sorunsuz oynayacağını söyledi, herhangi bir rekabetçi atıcıda olması gereken bir şey.

Mekanik olarak da denenmiş ve test edilmiş battle royale türüne yeni unsurlar katacak. Oyuncular, silahlarını anında değiştirmek için silah özelleştirme kitlerini kullanabilecekler. Bunlar, ateşleme modu seçimi veya el bombası fırlatıcı ekleri ekleme gibi çeşitli performans değişikliklerini etkinleştirebilir.

Bunun ötesinde, muhtemelen bölgeyi araştırmak ve düşmanları işaretlemek için kullanılabilecek dronlar gibi bir dizi farklı araç olacak. Oyuncular ayrıca, gelen düşman mermilerinden kaçınmak için inanılmaz derecede yararlı olabilecek savaş ruloları gerçekleştirebilecekler.

PUBG: New State haritasıyla ilgili herhangi bir ayrıntı var mı?

Herhangi bir battle royale oyununun önemli bir bileşeni haritadır, çünkü muhtemelen bir seferde birkaç saat harcayacağınız yer burasıdır, geliştiricilerin doğru anlaması gerekir. Henüz PUBG: New State haritası hakkında çok fazla şey bilmiyoruz, ancak KRAFTON birkaç parça bilgi sağladı.

New State, PUBG Mobile’dan yıllar sonra, 2051’de kuruldu, bu yüzden tamamen yeni bir haritada ayakta kalan son kişi olmak için onunla savaşmayı bekleyebiliriz. Adı TROI ve görünüşe göre yeni stratejilerin konuşlandırılmasına izin verecek çeşitli yer işaretlerine ve etkileşimli nesnelere ev sahipliği yapacak.

PUBG: New State çıkış tarihi nedir?

PUBG: New State çıkış tarihi yazıldığı sırada açıklanmadı. Tek bildiğimiz, oyunun bu yıl içinde iOS ve Android için piyasaya sürüleceği. Şu an için elimizde olan tek şey 2021 çıkış tarihi, ancak oyunla ilgilendiğinizi Google Play mağazasında önceden kaydedebilirsiniz, bu da oyun indirilmeye hazır olduğunda size bir bildirim gönderecektir. Bunu yapmak, oyun çıktığında size özel bir araç görünümü de kazandıracak. 

Bir son duyuru KRAFTON bu sadece Android cihazlar için mevcut olacak olsa onlar, ABD’de alfa testleri yapacak ortaya koydu. Geri bildirim toplandıktan sonra daha fazla bölge eklenecek, ancak geliştiriciler bu yıl için bir zaman çizelgesi sağlamadı. Bununla birlikte, PUBG: New State’in yakında iOS için ön siparişe sunulacağını da açıkladılar. App Store listeleri genellikle bu bilgileri içerdiğinden, bu bize çıkış tarihinin ne olacağı konusunda daha iyi bir fikir verebilir. Ancak, bunun sıklıkla değişebileceğini hatırlamakta fayda var. 

Telefon özellikleri hakkında herhangi bir bilgi var mı?

PUBG Mobile’ın oldukça zorlu bir oyun olduğu biliniyor, o kadar ki PUBG Mobile Lite, daha az yetenekli cihazlara sahip kişiler için yaratıldı. Bu nedenle, yenisinin de güçlü bir telefon veya tablet gerektirmesini beklemek mantıklı.

iOS’ta ihtiyaç duyacağınız özellikleri bilmesek de Android cihazlardan ne bekleyeceğiniz konusunda bir fikrimiz var. Oyunun Google Play sayfasına göre, Android 6.0 veya sonraki bir sürümünü 2,5 GB veya daha yüksek RAM ile çalıştırıyor olmanız gerekir.

PUBG: New State ücretsiz mi olacak?

PUBG Mobile’ın oyunun PC versiyonuna kıyasla en büyük avantajlarından biri, oynamasının ücretsiz olmasıdır. PUBG: New State’in de bu adımları takip etmesi ve ayrıca bir f2p modelini benimsemesi şaşırtıcı değil. Bu uygulama içi satın alımların ne şekilde olacağına dair henüz bir ayrıntı yok, ancak bunun çeşitli kozmetik ürünleri satın almak için kullanılabilecek savaş geçişleri ve oyun içi para biriminin bir karışımı olmasını bekleyebiliriz.

Ve şüphesiz 2021’in en çok beklenen mobil oyunlarından biri olan PUBG: New State hakkında bildiğimiz her şey bu kadar . Sadece bir çıkış tarihine ihtiyacımız var ve ardından bir sonraki büyük battle royale oyunu için gerçekten heyecanlanmaya başlayabiliriz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %