Pubg Mobile

PUBG Mobile Lite Sezon 26 Çıkış Tarihi

PUBG Mobile Lite Sezon 26 Kazanan Bileti Çıkış tarihi – Bu sefer kazanan pas, oyuncuların favori ödüllerinin eksikliklerini giderdi, Mevcut WP’de, daha iyi kıyafet olan Araç Görünümü, PUBG Mobile Lite oyuncusunu mutlu etti ama Daha da iyi Leaks ödülleri Yaklaşan Kazanan Pass 26’ya eklenecek

Yayın tarihi

PUBG Mobile Lite 26. Sezon Kazanan Bileti 1 Temmuz 2021’de saat 05:00’da (IST) başlayacak.

Burada gördüğünüz ödüllerin tümü, bir sonraki PUBG Mobile Lite Sezon 26 Kazanan Bileti’nin gelme şansı daha fazla olan sızıntılar şeklinde anlatılıyor, şimdilik Leaks’i video aracılığıyla izleyebilirsiniz ve yeni sızıntılar geldikçe güncellenecektir.

26. Sezonun Kazanan Bileti nasıl yükseltilir

  • PUBG Mobile Lite Game’i açın
  • Lobiye gittikten sonra, kazanan geçiş 26 seçeneğini seçin.
  • WP’yi yükseltin ve verilen ödülleri göreve göre toplayın

Her ay farklı türde Kıyafetler, Araç Görünümü, Silah Görünümü, Kuponlar, Koleksiyon öğeleri ve daha fazlasını yükseltebileceğiniz ve ayrıca ücretsiz kazanabileceğiniz bir Kazanan geçiş ödülleri koleksiyonu var. Bu WP Görevlerinin tamamlanması gerekiyor.


Sıkça Sorulan Sorular ( Kazanan Geçiş )

PUBG Lite’da Ücretsiz Kazanan Geçişi nasıl alınır?

Bedava Kazanan Bileti almak için oyundaki Reklamları İzle seçeneğinden videoyu izleyerek ücretsiz olarak BC toplayabilirsiniz.

PUBG Lite Winner Pass’ın fiyatı nedir?

PUBG Mobile Lite’da 280 BC ve 800 BC olmak üzere iki tür Winner vardır ve çoğu oyuncu 280 BC ile Winner Pass satın almayı sever.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %