Pubg Mobile

PUBG Mobile Lite 0.21.0 Güncellemesi Yükle

Küresel PUBG Mobile 1.3.1 güncellemesi, en çok beklenen Karakin Haritası ile geçen hafta yayınlandı. PUBG 1.3 yaması ayrıca HUNDRED RHYTHMS adlı Royal Pass Season 18’i de içeriyor. PUBG Mobile Lite’ın geliştiricileri Tencent, bugün 0.21.0 sürümüyle sessizce bir güncelleme yaptı. Aşağıdaki APK ve OBB dosyalarını indirin.

Uzun zamandır beklenen PUBG Mobile Lite güncellemesi 0.21.0 sürümüyle karşınızda. Güncelleme yeni olduğu için, güncellemedeki yenilikleri henüz bilmiyoruz. Oyuna kesinlikle yeni özellikler, haritalar, silahlar, kararlılık ve performans iyileştirmeleri getiriyor. 

Önceki güncelleme, Varenga’nın ilk kar yağışıyla birlikte Kış Festivali’ni getirdi. Snowboard adında yeni bir araç içerir. PUBG Lite v0.21.0, uzun bir bekleyişin ardından yeni bir büyük güncelleme olmasına benzer bir şey içerebilir. APK boyutu da 609 MB’a çıkarıldı. Kesinlikle yeni bir şeyler içeriyor! Yama notları için bizi izlemeye devam edin.

En son PUBG Mobile Lite 0.21.0 APK indir

Burada, doğrudan PUBG Mobile geliştiricilerinden gelen PUBG Mobile Lite 0.21.0 APK’sini listeledik. Bu yüzden emin olun, bu güvenli bir PUBGM APK’sı ve temiz OBB dosyası. MD5 sağlama toplamını kontrol edebilir ve doğrulayabilir veya VirusTotal yazılımı aracılığıyla tarayabilirsiniz.

APK boyutu bir öncekine göre 609 MB’a yükseldi. APK’yi yüklediğinizde, OBB paketi dahil olmak üzere PUBG sunucularından ek dosyalar indirmeye başlayacaktır.

Doğrudan aşağıdaki bağlantılardan Android 11, 10, 9 Pie, 8 Oreo veya daha eski cihazlar için PUBG Mobile Lite 0.21.0 APK’yi indirin.

İndirdiğiniz dosyayı doğrudan APK şeklinde kurunuz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
1
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %