Pubg Mobile

PUBG Mobile global, 30 Haziran 2021’den sonra Kore ve Japonya’da çalışmayı durduracak

PUBG Mobile’ın küresel sürümü, birkaç gün içinde Kore ve Japonya’da ikamet eden oyuncular için çalışmayı durduracak. Bunun yerine, ülkelerinde mevcut olan bölgesel varyanta geçmeleri gerekecek.

PUBG Mobile, ister gelir ister oyuncu sayısı olsun, mobil cihazlarda en başarılı battle royale oyunları arasında yer aldı. Oyunun popülaritesi, Mayıs 2021’de ikinci en yüksek hasılat yapan mobil oyun olduğu gerçeğiyle ölçülebilir. Bir Sensor Tower raporuna göre, geçen ay dünya çapında 258 milyon dolarlık devasa bir gelir elde etti.


PUBG Mobile global versiyonu Kore ve Japonya’da oynanamaz hale gelecek

Kullanıcılar oyunun Korece versiyonuna giriş yapmaya çalıştıklarında bir uyarı görüntülenecektir.

PUBG Mobile global versiyonu, 30 Haziran 2021’den itibaren Kore ve Japonya’daki tüm oyuncular için erişilemez hale gelecek. Bu, KRJP versiyonunun “Hizmet Şartları”nın revize edileceği tarihtir.

Bu uyarı, PUBG Mobile global sürümünü oynamaya çalıştıklarında bu kullanıcılara gösterilecektir:”Japonya ve Kore’deki oyuncularımıza, PUBG Mobile’daki belirli ayarlamalar nedeniyle 30 Haziran 2021’den (23:59:59) başlayarak, PUBG Mobile artık Japonya ve Kore’de hizmeti desteklemeyecektir.”

Şunları ekledi:”Japonya ve Kore’deki oyuncular ilgili bölgesel sürümleri indirmelidir. PUBG Mobile’a verdiğiniz sürekli desteğiniz için teşekkür ederiz!”

Bu oyuncular, ilgili bölgesel varyantı indirmek için bildirimdeki indirme düğmesine basabilirler.

Hareket, PUBG Mobile Korea’nın yerelleştirilmiş varyantın diğer tüm ülkelerden kullanıcılar için işlevselliğini durduracağını açıklamasından birkaç ay sonra geldi.

PUBG Mobile KR/JP web sitesindeki Hizmet Şartlarından bir ekran görüntüsü

Hizmet Şartları’na, revize edildiğinde 19. Madde kapsamında bir madde eklenecektir. Japonya ve Kore Cumhuriyeti dışından oyuncuların uygulamayı kullanmasını yasaklar.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %