Mobil Oyunlar

PUBG Mobile Benzeri 100 MB Boyutlu Oyunlar

PUBG Mobile, tüm dünyada milyonlarca kişinin keyif aldığı sansasyonel bir battle royale oyunudur. Global versiyonun yanı sıra orijinal versiyonun yasak olduğu ülkelerde de oynanabilen oyunun birçok bölgesel versiyonu bulunuyor.

Muazzam popülaritesine rağmen, PUBG Mobile, önemli miktarda depolama alanı kapladığı için birçok oyuncu tarafından beğenilmiyor. Düşük depolama gereksinimi olan oyuncular, düşük dosya boyutuna sahip aşağıdaki Android oyunlarından seçim yapabilirler.


Daha az depolama gerektiren PUBG Mobile gibi Android oyunları

İşte PUBG Mobile gibi dosya boyutları 100 MB’ın altında olan Android oyunları:

1) Battle Royale 3D- Warrior63

Bu başlığın ambiyansı, oynanışı ve oyun mekaniği PUBG Mobile’ınkine çok benziyor. LQ-GAME tarafından geliştirilen oyunculara Poision Circle’dan mümkün olduğunca çabuk kaçma görevi verilir. Okuyucular, Google Play Store’dan ücretsiz olarak  buradan indirebilirsini.

Harita 4 km x 4 km’lik bir alanı kapsıyor ve maçlar yaklaşık 15 dakika sürüyor. Oyunda ayrıca oyunculara hayatta kalma arayışlarında yardımcı olacak yeni bir araba ve tekne sürüş sistemi de bulunuyor.

Boyut: 66 MB


2) Fire Force: Shooting Survival

Oyunun siberpunk doğası gereği oyuncular, PUBG Mobile’ın en son 1.7.0 güncellemesi ile birkaç benzerlik bulabilirler . Airdroplardan ganimet kutularına kadar, oyuncuların maçlar sırasında malzemeleri veya mühimmatı bitmeyecek.

Mobil oyuncular, 5’e 5 oyun modlarında arkadaşlarıyla oynamanın keyfini çıkarabilir. Ayrıca hayatta kalma şanslarını artırmak için dronlar ve enerji kalkanları gibi modern ekipmanları da kullanabilirler. Fire Force  çevrimiçi olduğu kadar çevrimdışı olarak da kullanılabilir.

Boyut: 73 MB


3) PVP Shooting Battle 2020 Online and Offline game.

Mobil oyuncular, çevrimiçi insanlarla bağlantı kurarak çok oyunculu modun, eğitim modunun ve daha fazlasının keyfini çıkarabilir. PUBG Mobile ve benzeri oynayabileceğiniz diğer bir oyunda bu diyebiliriz. Oyunu indirmek için Burayı Tıklayınız.

Ayrıca internet bağlantısı olmadan tek oyunculu modun keyfini çıkarabilirler. Oyuncuların çevrimdışı oynayabileceği yirmiden fazla aksiyon dolu görev var. Görevlerin yanı sıra oyuncular günlük etkinliklere ve zorluklara da katılabilirler.

Boyut: 91 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu