Pubg Mobile

PUBG Mobile 90 FPS Yapmak Ban Sebebi Mi ?

Geçtiğimiz günlerde PUBG mobile tarafından gelen açıklamada, Resmi kurallara göre oyun verilerini değiştirmek için 90FPS yapılandırma dosyalarının kullanılması yasaklanmaya neden olabilir.

PUBG Mobile oyuncuları yüksek kare hızlarına rağmen oyunun grafik ayarlarında 90FPS’nin olmamasına nedeni ile bir hayli sitemkarlar. Oyuncular Daha akıcı bir oyun ve daha kolay kontroller için oyuncular genellikle Saniyede 90 Kare moduna geçmek istiyorlar.

Ancak, yerleşik 60FPS modunu yapılandırma dosyalarıyla kurcalamak kalıcı bir yasakla sonuçlanabilir. Resmi Krafton destek sayfasının bu konuda neler söylediğine bir göz atın.


Resmi PUBG MOBİLE kuralları ne diyor

BGMI oyuncularının yasaklanmasının nedenleri.  (Battlegrounds Mobile India resmi sitesi aracılığıyla görüntü, Krafton Destek Sayfası)
BGMI oyuncularının yasaklanmasının nedenleri. (Battlegrounds Mobile India resmi sitesi aracılığıyla görüntü, Krafton Destek Sayfası)

Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi, bir oyuncu çeşitli nedenlerle BAN yiyebilir. Pubg Mobile Hile önleme sistemi, değiştirilmiş dosyaları algılayabilir ve o oyuncunun hesabını yasaklayabilir.

Dilerseniz bu başlıktan PUBG Mobile BAN sebebi sayılacak davranışları öğrenebilirsiniz. Madde madde açıklamak yerine Bu konuda bizi ilgilendiren kısım yani 90 FPS Yaptığımız takdirde İkinci ve üçüncü maddelerdir. Dosyaları değiştiren veya oyun dosyalarında herhangi bir yasa dışı değişiklik yapan üçüncü taraf uygulamalar aracılığıyla herhangi bir erişimin yasakla sonuçlanacağını açıkça belirtmektedir. İşin özeti 90 FPS Yapılandırma dosyalarını kullanmak sürpriz bir ban ile sonuçlanabileceğini unutmayın.


Yapılandırma dosyaları nedir?

Yapılandırma dosyaları olarak da adlandırılan yapılandırma dosyaları, bir programın orijinal ayarını değiştirebilen bazı dosyalardır. Bir oyun bağlamında, bu dosyalar oyunu işlevsel hale getiren özelleştirme değerlerini tutar. Bu dosyaların değiştirilmesi oyun ayarlarını değiştirebilir.

Yapılandırma dosyalarını değiştiren oyuncular, diğer rakiplere göre haksız bir avantaj elde eder. 90FPS’nin kilidini açmak, bir oyuncuya çok fazla rekabet avantajı sağlamayabilir. Ancak, bir oyuncunun oyuna kurarken ve oturum açarken kabul ettiği BGMI hüküm ve koşullarına aykırıdır.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %