Mobil OyunlarPubg Mobile

PUBG Mobile 2021 Hassasiyet Ayarları

PUBG mobile hassasiyet ayarları, nişan kontrolü için çok değerli. Grafik ve parmak ayarları rakiplerden bir adım önde olmak için yeterli derecede grafik ve hassasiyet ayarları gerekmektedir.

PUBG, tüm dünyada milyonlarca insanın kullandığı ve oyuncuların en sevdiği oyun haline gelmiş durumda. PUBG hassasiyet ayarları ile nişan yeteneğinin geliştirilmesinin yanı, hızlı oyun oynama ve hızlı karar verme becerisi gerektirir.PUBG Mobile hassasiyet ayarları hem telefon hem de pc olarak ayrı ayrı yapılmalıdır. Hassasiyetinizi ayarlamak, nişan alma yeteneğini geliştirmede yardımcı olur. Nişangahını düşmanın üzerine en hızlı şekilde getirip ateş etmek PUBG mobile’da oyun kazanmanın ana bileşenidir. Bu nedenle, hassasiyeti ayarlayarak hedeflemeyi iyileştirmek için en doğru ayarları sizler için hazırladık.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları 2021

PUBG Mobile için en iyi hassasiyet ayarları kişiden kişiye değişmektedir. Sizlere normal standartla oynanması gerektiği hassasiyet ayarlarını paylaşıyoruz.

PUBG Mobile Kamera Hassasiyeti

3. Şahıs Kamera

Kamera Hassiyeti Yani kırmızı ok ile gösterdiğim serbest bakış yani arkaya sağa sola serbest bir şekilde bakmamızı sağlayan yerin hassasiyet ayarı %76 ile % 52 Olmasının sakıncası yoktur. Bu Kırmızı ile işaretlediğim yer çevre kontrol etmemizi sağlamaktadır.

3. Şahıs Dürbünsüz; Yani silahın normal kullanımındaki Hassasiyet değeri Biz %52 olarak değerlirdik sizin el alışkanlığına göre bunu değiştirebilirsiniz.

Lazer & Holografik Nişangah, Nişan Yardımcıları; %20 Olmasında fayda olacaktır çünkü yakın savaşlarda, ve bire birlerde Nişangahımızı hızlı ve rahatlıkla oynatmamız gerekecek

3x, 6x, 4x, 8x Dürbinlerinin hassasiyet ayarları resimdeki gibi olmalı çünkü Bu dürbinler Uzaktaki Rakibinizi Daha rahat vurmanızı sağlayacak, eğer bu dürbinlerin hassasiyetleri yüksek olursa Nişangahımızı kontrol altında tutmamız zorlaşacaktır. En ideali Size sunduğum gibidir.

3. Şahıs Dürbünsüz; Silahımızı Ateşlediğimiz anda, Dürbünsüz bir şekilde ateş ettiğimizdeki Hassasiyettir. Yani Silahı ateşlediğimizde düşmana nişankah ile takip ettiğimizdeki hassasiyettir. Bu ayarın ne fazla ne çok olması zararımıza olacaktır. En ideali Resimdeki gibi %29’dur

Resimdeki; Lazer, 3x, 6x, 4x, 8x, Ayarları verildiği gibi olmalı.

Örnek olarak Üstden 2. Resimde: Kamera Hassasiyeti 4x Dürbinin Ayarı %11 de Yani bu demek olurki Kamerayı açtık düşmanı Arıyoruz. Bulduğumuz düşmana ateş edeceğimizde. Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti Devreye girmiş oluyor. Bununda hassasiyeti %11 Olmalıdır. Hassasiyet oranı fazla olursa Ateş Esnasında Nişangahı Düşmanın üzerine getirmesi zor olacaktır.

Örnek Olarak videoda da göstermekteyim.

Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti: %1 Yaptım Ve dürbini açtım silahımı ateşledim sağa sola hareket ettirdiğim de Dürbin sağa sola gitmemektedir. Burada göstermiş olduğum asıl şey Size en ideal %11 Olduğudur.

2. Hareketimde Ateş etmeyerek Dürbini açtım ve sağa sola hareket ettirdim %11 hassasiyet ayarlı Görüldüğü gibi akıcı ve kontrolü kolay.

Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti: 4x Resim deki gibi %11 Olmalı

Jiroskop Hassasiyetine gelecek olursak. Buranın ayarlarını her ne kadar anlatırsam anlatayım sizlerle uyuşmayacaktır. Çünkü Markalar farklı jiroskop sensörleri kullanmaktadır. Bu yüzden hassasiyetleri değişmektedir. Benim kulandığım jiroskop ayarlar aşağıdaki gibidir.

Konu ile ilgili sorun ve iletilerinizi yorumları kısmına bildiriniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
10
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

2 Yorumlar

  1. Oyuna yeni başlamıştım. Bir çok site gezdim ama bu site gibisini görmedim, süpersiniz. Hassasiyet ayarlarım mükemmel oldu

  2. Bu siteye bayılıyorum, çok nadir sitelerden biri. Aradığım her şeyi kolaylıkla burada buluyorum. Mükemmel ayrıntısınız siz.

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %