Mobil OyunlarPubg Mobile

PUBG Mobile 17. sezon ne zaman başlayacak?

PUBG Mobile , platformda yayınlanmasından bu yana üçüncü yılını tamamlıyor ve popüler battle royale’nin Noel temalı sezonu yakında 2021’de başka bir yıla yol açacak.

PUBG Mobile’ın 17. sezonu , Çin versiyonundan gelen sızıntılara göre Kar98k, Dacia ve kask ve sırt çantasına özel görünümler dahil olmak üzere hem kış hem de uzay temalı ödüller getirecek .

Önümüzdeki sezon, yeni özellikler ve oynanış değişiklikleri ile yeni bir savaş geçişi ekleyecek. Kullanıcılar, battle pass’in ücretsiz sürümüyle bile iki ay boyunca çeşitli ödüller kazanmak için görevleri tamamlayabilecekler.

Elit geçiş, 600 UC için ek ödüller sunacak. Elit pass plus, 1.800 UC’ye satın alınabilecek ve daha da fazla bonus sağlayacak.

PUBG Mobile 17. sezon ne zaman başlayacak?

Geliştirici, PUBG Mobile’ın 17. sezonu için henüz resmi bir çıkış tarihi açıklamadı , ancak tarihi, 16. sezonun geri sayımına bakarak tahmin edilebilir.

Geri sayıma göre mevcut sezon 17 Ocak’ta sona erecek ve RP bölümü 24 saat sonra kapanacak.

Geliştiricinin olağan yayın takvimi göz önüne alındığında, 17. sezon büyük olasılıkla 19 Ocak’ta başlayacak. Ancak güncellemenin tam yayınlanma zamanı bilinmiyor ve bazı hatalar yamanın girişini takip edecek bakımı geciktirebilir.

Bu arada, Frost Festival etkinliği, kış temalı özelliklerle klasik oyun modunda Erangel haritasını değiştiren özel oyun modunda görevleri tamamlamak için hala çeşitli ödüller sunuyor.

Magic Xmas etkinliği ayrıca çeşitli ödüller de sunuyor ve oyuncuların Endless Oblivion adlı 16. sezonun battle pass’ının tüm aşamalarını tamamlamak için hala birkaç haftası var.

Ayrıca Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız Sızıntıları buradan takip edebilirsiniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %