Pubg Mobile

PUBG Mobile 16 Nisan ve 22 Nisan Ban Dalgası

PUBG Mobile, bilgisayar korsanları ve dolandırıcılar için iyi bir hedef olduğu dünyanın en çok oynanan mobil video oyunlarından biridir. Bu tür insanlarla başa çıkmak için oyunun, hile veya bilgisayar korsanlığı yapan oyuncuları algılayan ve yasaklayan bir anti-hile sistemi vardır. Bunun dışında oyun, oyuncularının bir oyun içi rapor sistemi aracılığıyla hile yapanları rapor etmesine de izin veriyor.

Hile önleme sistemi, şirketin hafta boyunca yasaklanan hesapların sayısını ayrıntılı olarak açıklayan haftalık raporlar yayınladığı Ban Pan girişiminin kapsamına giriyor. Ayrıca, kullanılan hile türlerini, yasaklanan hesap türlerini ve daha fazlasını da ayrıntılarıyla açıklıyor. 

En son Ban Pan raporuna göre oyun, 16 Nisan – 22 Nisan tarihleri ​​arasında hile ve hile kullanan toplam 14.98.738 hesabı yasakladı. Bu, geçen hafta yasaklanan hesaplara göre yüzde 2.4’lük bir artış. 

Yasaklanan hesapların yüzde 39’luk çoğunluğu Bronz kademesine aitti, ardından yüzde 12 Elmas kademesine, ardından her biri Gümüş ve Taç kademeleri yüzde 11’dir. Hesapların yüzde 10’u Platinum kademesinden, yüzde 9’u Gold katemesinden ve yüzde 7’si AS kademesine aitti. Hesapların son yüzde 1’i Fatih Kademesine aitti.

Hilelerin dağılımı, yüzde 25 otomatik nişan hilesi, yüzde 24 x-ışını görüş hilesi, yüzde 23 hız kesmesi, 12 alan hasarlı saldırı değişikliği, yüzde 7 karakter modeli kesmesi değişikliği ve yüzde 9 çeşitli hileler içeriyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %