Pubg Mobile

PUBG Mobile 1.8 Apk İndir

PUBG Mobile 1.8 Yenilikleri

PUBG Mobile 1.8 indirmeye geçmeden önce ilk olarak yeniliklere göz atalım. İndirme bağlantıları Makalenin Sonundadır.

Görüş Özelliği

PUBG’nin yaratıcıları, oyunun silah mekaniğine yeni bir özellik eklemeye karar verdiler. Oyunda yeni bir dürbün tipi görüleceği söyleniyor. Oyuncular, AC Core adında tamamen yeni bir manzaraya sahip olacaklar. Görüş, oyundaki hemen hemen her silahla donatılacak ve oyuncuların onu bir dürbün olarak kullanmasına yardımcı olacak. Bu özelliğin, oyunun önceki sürümlerinde görülen kırmızı nokta görüntüsününkine benzediği tahmin ediliyor.

8v8 TDM Haritası

PUBG V 1.8’in, oyunun Team Death Match kategorisinde yeni bir haritaya sahip olduğu söyleniyor. Yeni güncellemenin, yeni bir haritaya sahip olacağı söylenen oyunun TDM’sine 8v8 özelliği getireceği söyleniyor. Sızdırılan resimler, haritanın bir sürü bina ile dolu olduğunu ve aynı anda oynayan 16 oyuncu için boşlukları gizlediğini gösteriyor.

Vikendi 2.0 ve Sanhok 3.0

Krafton, PUBG’nin son güncellemesinde oyuncuları hayal kırıklığına uğrattı. PUBG 1.7 sürümünün ünlü Vikendi ve Sanhok haritalarının yeni varyasyonlarını içerdiği tahmin ediliyordu ancak hiçbir zaman ilgi odağı olmadı. Hayranlar artık bu iki ünlü haritanın oyunun yeni güncellemesine gelmesini şiddetle tahmin ediyor ve bekliyorlar.

Araçlar

Şimdiye kadar oyun, oyunda herhangi bir arazi dışı iki tekerlekli araç içermiyordu. Ancak, yeni PUBG V 1.8’in iki tür arazi bisikleti sunduğu söyleniyor – bir Dirt Bike ve bir Dağ Bisikleti. Sızıntılardan, bisikletlerin tüm haritalarda görülebildiği ve oyuncuların arazide kolaylıkla seyahat etmelerini kolaylaştırdığı tahmin edilebilir.

Suda Canlandırma Özelliği

Eski versiyonlarda, suda yüzerken nakavt olduğunuzda hayatta kalma şansınız yoktu. Çünkü nakavt olduktan sonra yüzemediniz ya da takım arkadaşınız siz sudayken sizi canlandıramadı. Şimdi, bu daha da değişecek. Yeni PUBG Mobile 1.8 Güncelleme güncellemesi, su içinde canlanma sunuyor. Ayrıca, kıyıya doğru su boyunca yüzebilirsiniz ve oyuncuların sudayken güvenli bir şekilde oynamasına yardımcı olacaktır.

Kış Modu Teması ve Lobi

Profesyonel oyuncular ve veri madenciliği meraklıları, yeni güncellemede bazı heyecan verici özellikleri ortaya çıkardı. Oyuncuların artık karlı yamaçlarda sörf yaparak yeni Kış temasının keyfini çıkarabilecekleri söyleniyor. Yeni güncelleme için yeni bir Kış temalı etkinlik olabileceğine dair bazı spekülasyonlar da var.

İçerik oluşturucu ses paketleri

PUG Mobile 1.8, önde gelen yaratıcıların oyun içi ses paketlerini getirecek. Snax, Kaztro ve Jonathan gibi isimleri içerirler. Bunlardan ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz gibi ücretli ses paketi de kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki görseller oyun içi çekilmiştir.

PUG Mobile 1.8, önde gelen yaratıcıların oyun içi ses paketlerini getirecek. Snax, Kaztro ve Jonathan gibi isimleri içerirler. Bunlardan ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz gibi ücretli ses paketi de kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile 1.8 APK nasıl indirilir?

PUBG Mobile 1.8 güncellemesinde kaldırılan çeşitli modlar oyuna Üste de bahsettiğimiz gibi bir çok içerilik güncellemesi ve özellikleri geri dönüyor. 

Merakla beklenen PUBG Mobile 1.8 Güncellemesi sizlerle. Aşağıdaki bağlantılardan kolaylıkla Resmi sitesinden indirebilirsiniz.

NOT: Aşağıdaki bağlantılar Resmi PUBG Mobile Bağlantılarıdır. Güvenle APK olarak indirebilir, cihazlarınıza Kurabilirsiniz.

Aşağıdaki Bağlantılar Resmi sitesinden alındığı için gönül rahatlığı ile indirip Tam ve varsayılan kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Tam Paket APK indir. (Oyun içi güncellemeye gerek kalmayacaktır)

Varsayılan Paket APK indir (indirme oyun içide devam edecektir)

Pubg Mobile Yeni Harita

Yeni haritanın bir başka ilgi çekici yönü, ölü takım arkadaşlarını Geri Çağırma Kulesi aracılığıyla geri çağırma yeteneğidir. Ancak konum birçok rakibi çekebileceği için kullanıcıların dikkatli olması gerekiyor.

Oyuncular, yeni haritanın yanı sıra PUBG Mobile’ın yeni sürümünde birçok yeni özelliğin tadını çıkarabilirler.

 • Spider-Man™ temalı oyun modu
 • Royale Pass 7. Ay: Royale Muhafızı
 • DÖNGÜ 2 SEZON 4 başlar 18 Ocak 02:00 (UTC +0)
 • ateşli silah dengeleme
 • Yeni Geri Çağırma mekaniği
 • Yeni tedarik mağazası
 • Metro Royale’in Dönüşü: Reunion ve Payload 2.0

5 Yorum

    1. Merhaba, Doğrudan APK olarak kuracaksınız. Aşağıdaki tam paketi indirip, Artından Bilinmeyen uygulamalara izin vererek yüklemeyi gerçekleştireceksiniz. Aşağıdaki linkler son güncel PUBG Mobile 1.8 Sürümüdür. İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu