Pubg Mobile

PUBG Mobile 1.8 90 FPS

NOT: Grafik ayarlarında 90 fps seçeneğinin seçildiğini göstermez, ancak fps metre oyun oynarken 90 fps gösterecektir.


active.sav dosyasını taşımadan önce PUBG Mobile’ı “zorla durdurmanız” ve dosyayı taşıdıktan sonra cihazlarınızı yeniden başlatmanız gerekir.

PUBG Mobile v1.8.0’da 90 FPS’nin Kilidi Nasıl Açılır?

  • 90 FPS kullanmak istiyorsanız, telefon ayarlarınıza gidin, ardından 90/120/144 Hz yenileme hızını etkinleştirin.
  • Aşağıdaki yapılandırmayı indirin [1.8pubgm.zip] Adında bir ZİP Dosyası inecek. Zip Dosyasını açın Active.sav Klasörünü göreceksiniz içine girin. Karşınıza yine 3 adet klasör çıkacaktır. Bu klasörler Oyun içi Grafik seçeneklerinde hangi görüntü kalitesini isterseniz onu seçmelisiniz. Klasik, Renkli, Soft Seçenekli.
  • İstediğiniz Görüntü Seçeneklerinden birini seçin Örneğin Clasic Seçiyoruz buradan 90 FPS klasörüne giriyoruz. 90 FPS Klasörünün içindeki Active.sav Aşağıdaki İstenilen yere kopyalayın yada taşıyın.

PUBG Mobile Global:  “Android / data / com.tencent.ig / files / UE4GAME / ShadowTrackerExtra / ShadowTrackerExtra / Saved / SaveGames /Buraya Yapıştırın

Bir kez daha söyleyeceğim, oyunu Saniyede 90 Kare ile çalıştırmak için 90 Hz yenileme hızını destekleyen bir telefona ihtiyacınız var. Bu nedenle, telefonunuz hala 60 Hz’deyse, 60 FPS Aktif tasarrufunu kullanın. Ekran yenileme hızınız 90 FPS ise Paylaşmış olduğumuz 90 FPS Klasörünü kullanın.

NOT: Oyun dosyalarını değiştirmek, eklemek, silmek, kodlarıyla işlem yapmak oyun kuralları aykırı olduğu için Oyun içi bir engelleme ile karşılaşabilirsiniz. yapacağınız işlemde oluşabilecek maddi ve manevi zararlardan cepofisi.com sorumlu tutulamaz.

361 KB

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

4 Yorumlar

  1. zip dosyasını açamıyorum yardımcı olur musunuz

  2. Daha once 60 Fps icin olani 1.8 icin guncellermisiniz

    Teşekkürler

    1. Merhaba, İndirdğiniz dosyada 60FPS’de mevcut.

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0 %