Mobil Oyunlar

Pubg Mobile 1.5.1 Apk indir

PUBG Mobile, 1.5 sürümüyle birlikte büyük bir güncelleme aldı. PUBG Mobile 1.5, her ay yeni içerikle aylık geçiş içeren yeni bir Royal Pass Sezon 20 dönemi sunuyor. 

PUBG Mobile 1.5.1, temel olarak, önceden indirilmiş en son içeriğe sahip oyunun tam sürümüdür. Bu, Ultra HD grafiklerde ve HD seslerde oynamak isteyen kullanıcılara yönelik amiral gemisi telefonlar içindir. Ayrıca PUBGM 1.5.1 APK, uyumluluk için tabletler, PC, Bluestacks gibi emülatörler ve çeşitli akıllı telefon işlemcileri gibi her türlü cihazı destekler.

PUBG Mobile 1.5.1, Maksimum grafik veya Ultra HD modu, Maksimum FPS, HD ses dosyaları veya sesler ve çok daha fazlası için ayarların kilidini açar. Sınırlı RAM veya orta seviye işlemcilere sahip eski mobil cihazlara gelince, bir önceki yazımızda listelenen PUBG Mobile 1.5.0 paketi ile yetinebilir.

Bununla birlikte, iki versiyonun herhangi birinde oynanışta herhangi bir fark veya herhangi bir ek avantaj olmayacaktır. PUBG 1.5 güncellemesi, resmi sitede sadece iki versiyonda listelenmiştir.

Güncelleme ayrıca MG3 Hafif Makineli Tüfek gibi yeni silahlar getiriyor: Airdroplardan M249’un yerini alan 7.62 mm’lik mermi kullanma.

Royale Pass Ay 1: Tek Era şu anda yayında. RP Tarihindeki En Büyük Güncelleme!

  1. Aylık Güncellemeler.
  2. Maksimum seviye 100’den 50’ye düşürüldü. Fiyat 600 UC’den 360 UC’ye düşürüldü.
  3. RP M ilk kez yayına girdiğinde ücretsiz 60 UC Kuponu alın.
  4. 60 UC Kuponu almak için seviye ödülleri kazanın ve sadece 300 UC harcayın.

Aşağıda listelenen iki sürüm vardır – PUBG Mobile 1.5.1 APK ve v1.5.0. Birincisi, PC, tabletler ve ileri teknoloji mobil cihazlar gibi her cihaz için amaçlanan tam 1.2 GB APK’dır. İkincisi, orta sınıf mobil cihazlar için tasarlanmış kompakt bir versiyondur. 686 MB boyutunda kompakt bir boyutta gelir.

Ancak APK’yı yükledikten sonra, OBB dosyalarını otomatik olarak indirmeye başlayacağını unutmayın; bu, Android’de 2 GB’den fazla depolama alanı alabilir.

İndirme talimatları: PUBG Mobile oyununu Play Store’dan güvenli bir şekilde indirmeye devam edebilirsiniz, ancak liste herkes tarafından görülmeyebilir. Herhangi bir nedenle PUBG Mobile 1.5.1 OBB dosyasına ayrıca ihtiyacınız varsa, aşağıdaki çevrimdışı indirmelerden APK Downloader’dan alın.

Tepkiniz ?

Mükemmel
1
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %