Pubg Mobile

PUBG Mobile 1.4 Güncellemesindeki En İyi 5 Özellik

PUBG Mobile, dünya çapında hayranların en sevdiği battle royale oyunu haline geldi. Nefes kesici oyun içi dinamiklere sahip HD kalitesinde grafikler sunuyor. Geliştiriciler, oyuncular için daha zevkli hale getirmek için sürekli olarak daha fazla özellik ekliyor. Her yeni güncellemede yeni modlar, araçlar, silahlar ve diğer etkinlikler ekleniyor. Bu yazıda, PUBG Mobile 1.4 güncellemesinin en iyi 5 özelliğine değineceğiz.


PUBG Mobile 1.4 Güncellemesindeki En İyi 5 Özellik

1. Yeni Araç:

PUBG Mobile 1.4 güncellemesinin en ilginç özelliklerinden biri de yeni Coupe RB aracı. Coupe RB aracı Erangel, Miramar ve Sanhok haritalarında mevcuttur. Araç aynı anda iki oyuncu oturabilir. Oyunda 150km / s’lik en yüksek hıza ulaşabilir.


2. Yeni Nişan Modu:

Son güncellemeyle birlikte oyuna yeni bir hedef ayarı getirildi. Omuz Üzerinden hedef ayarları olarak adlandırılır ve hem TPP hem de FPP’de ayarlanabilir. Oyuncular OTS düğmesini ayarlar menüsünden etkinleştirebilirler. OTS, oyuncuların daha iyi hedef-nişan elde etmelerini sağlar ancak hareket hızını yavaşlatır. Oyuncular ayrıca, hassasiyet ayarlarının yanı sıra düğmenin boyutunu ve şeffaflığını da özelleştirebilirler.

NOT; Nişan Modunu etkinleştirmek için Ayarlar>Genel Giriyoruz ve Nişan Özellikleri Açık Konuma Getiriyoruz. Nişan Özelliklerinin Hassasiyet ayarını da Ayarlar>Hassasiyet Seçeneklerinden ÜŞN Nişan Hassasiyet ayarını bulup Hassasiyetinize göre ayarlıyoruz.


3. M249 Optimizasyonu:

Yeni M249 güncellemesi

M249, başlıktaki en iyi LMG’lerden biridir. Yeni güncellemeyle birlikte M249 optimize edildi ve birçok değişiklik ve özelliğe sahip. Oyuncular artık genişletilmiş bir şarjör yardımıyla M249’un mühimmat kapasitesini 75’ten 150’ye çıkarabilirler. Orta menzilli spreyler için silahın dengesini artırmak için inceliğe sahip stok eklenmiştir.


4. Yeni Başarı Ayarları:

PUBG Mobile geliştiricileri, oyunun Başarı arayüzünü geliştirdi. Oyundan elenen pek çok başarı var. Ayrıca oyuncular, oyunda daha fazla başarı puanı elde etmek için rekabetçi oyunlarda arkadaşlarıyla rekabet edebilir.


5. Yeni Tabanca Optimizasyonu:

Başlık girin

PUBG Mobile 1.4 güncellemesinde tabancalarda birçok değişiklik var. R1895 hasarı daha iyi bir ateş hızıyla güçlendirildi. Daha iyi oynanış için R45 ve P1911 hasarı da artırıldı. Desert Eagle’daki ateş oranı da PUBG Mobile’da biraz arttı.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %