Pubg Mobile

PUBG Mobile 1.3 Güncellemesi Çıkış Tarihi Ve Yenilikler

Tencent Games, heyecan verici yeni özelliklerle PUBG Mobile 1.3 Beta’yı piyasaya sürdü ve burada ele alınan tam yama notlarına sahibiz. PUBG Mobile 1.2’nin başarılı lansmanının hemen ardından, bir sonraki büyük sürüm zaten test aşamasında ve şimdi yeni özellikleri test etmek için de halka açık. Oyuna yeni silahlar, mod, harita ve çok daha fazlası geldi.

Aşağıdaki bu makalede, yaklaşan PUBG Mobile 1.3 beta sürümünün tüm yama notlarına göz atabilirsiniz. Tüm özellikleri detaylı olarak tartışacağız.

Pubg Mobile 1.3 Çıkış Tarihi

PUBG Mobile için kararlı 1.3 güncellemesinin Sezon 17 bittikten sonra 9 Mart 2021 de Türkiye saatine göre saat gece 03:00 da gelmesi bekleniyor. Güncelleme şu anda hem İOS hem de Android cihazlarda İndirilebilir.

PUBG Mobile 1.3 Beta Yama Notları

Yeni PUBG Mobile 1.3 beta sürümünde yer alacak yeni güncellemeler aşağıdadır. Bu beta sürümünde bize yayınlananlara göre aşağıdaki yama notlarına sahibiz.

Yeni Klasik Harita – Karakin

Oyunda sadece 2 KM karelik yeni küçük bir harita tanıtıldı. Açık ve kuru, daha çok bir çöl. Ayrıca kayalarla dolu ve normal klasik haritalardan biraz daha küçük olduğu için bir Karakin harita maçına sadece 64 oyuncu katılacak.

Not Pubg Mobile 1.3 Büyük Güncelleme İle Maalesef Karakin haritası Gelmedi. Muhtemelen Ara güncellemelerde tanıtılıp, haritalar listesine eklenecek.

Yıkım Bölgesi

Karakin haritasındaki yeni yıkım modu binaları ve çemberin dışında kalacak her şeyi küle çevireceği için kampçılar için kötü bir haber. Böylece rotasyonlar her zamankinden daha önemli hale geliyor.

Mermi Penetrasyonu

Başka bir oyun değiştiren güncelleme, mermi penetrasyonuyla gelecek. Artık mermiler, ince duvarlara ateşlenirse ve arkalarında düşman varsa hasar verecek.

Yapışkan bomba

PUBG Mobile’ın yeni 1.3 beta sürümünde yeni bir atılabilir, yapışkan bomba geliyor. Oyuncular bombayı herhangi bir duvara fırlatabilir ve bombayı yok eder, sonuç olarak eğer varsa kampçıları açığa çıkarır. Artık strateji oluşturma tamamen yeni bir boyuta taşınıyor.

Panzerfaust

Panzerfaust, oyuncuların kullanması için yepyeni bir roketatar. Çevresinde 6 m’ye kadar hasara neden olabilir. Üstelik 150 metreye kadar çekim yapabiliyor. Akılda tutulması gereken bir şey, fırlatma sırasında 3 metre geride olan tüm karakterlere zarar vereceğidir. Panzerfaust yalnızca uçakta mevcut olacak ve bir kez ateşlendiğinde tekrar kullanılamaz. Bu nedenle, buna göre kullandığınızdan emin olun.

Mosin Nagant Keskin Nişancı Tüfeği

Oyuna yeni bir keskin nişancı tüfeği eklendi. Özellikle Erangel ve Vikendi’de mevcut olacak. Dahası, 7.62mm cıvata etkili bir keskin nişancı tüfeğidir. Mermileri, Kar98K’dan bile daha hızlı hareket eder ve zırhsızlarsa tek atışta bir düşmanı öldürebilir.

Motorlu Planör

Yeni güncellemede bir uçan araç tanıtılacak. Biri şoförlü, diğeri ateşli silahları kontrol eden 2 kişilik bir araçtır. Ancak, daha hızlı uçarsanız daha fazla yakıt tüketilecektir.

Yeni Arena Haritası: Code-C

Oyuncular için yeni, küçük ve hızlı tempolu bir arena haritası beta sürümünde artık mevcut. Çok sayıda geçişi vardır ve belirtildiği gibi boyutları küçüktür. Bu nedenle, acele edip öldürmeyi seven oyuncular haritadan herkesten daha fazla keyif alacaklar. Üstelik tüm silahlar haritaya dahil edilecek.

Bu tamamen PUBG Mobile 1.3 beta yama notlarıyla ilgiliydi. Yeni güncellemelerden en çok hangisini beğendin? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
1
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %