Pubg Mobile

PUBG Mobile 1.3 Beta İndir

PUBG Mobile 1.3 Yeni Özellikler

  • Karakin – Yeni Klasik Mod Haritası
  • Yeni İşlev: Karakin’de Yıkım Bölgesi
  • Yeni İşlev: Karakin Haritasındaki İnce Duvar Mermi Penetrasyonu
  • Yeni Fırlatılabilir: Yapışkan Bomba
  • Yeni Silah: Mosin Nagant Keskin Nişancı Tüfeği
  • Yeni Silah: Panzerfaust (Roketatar)
  • Yeni Arena Haritası: Code-C

Ve kesinlikle çok daha fazlası! Bu liste yalnızca beta testçilerine yayınlandı, ancak her zaman olduğu gibi Tencent, nakliye zamanı geldiğinde daha fazla özellik ekleyecektir. Daha fazlasını burada bulabilirsiniz: PUBG Mobile 1.3 Beta Yama Notları.

İndirme: PUBG Mobile 1.3 Beta APK

Android cihazlar için PUBG Mobile 1.3 Beta APK’sını aşağıdaki direkt bağlantıdan indirebilirsiniz. Lütfen bu genel beta sürümünün resmi web sitesinden önceden herhangi bir duyuru veya bildirimde bulunulmadan kaldırılabileceğini unutmayın. Aşağıdaki dosyayı mobil veri yerine WiFi üzerinden indirmenizi öneririz.

İndir:PUBG Mobile 1.3 APK
Dosya boyutu:624 MB
Geliştirici:Tencent Oyunları
Platform:Android

PUBG Mobile 1.3 Beta APK’yı yüklemek için cihazınızda en az 3 GB boş alan olması gerekir. Yalnızca gerekli varlıkları indirmek ve geri kalanını atlamak için PUBG Mobile’ın Hafif Kurulum İşlevselliği kılavuzuna göz atın.

NOT: Resmi beta test kullanıcıları listesinin bir parçası olduğunuzdan emin olun, PUBG Mobile bu beta sürümünü Android telefonunuza yüklediğinizde bir Bağlama Kodu girmenizi bile ister. Bu başlıktan PUBG Mobile 1.3 Beta için Davet Kodu Nasıl Alınır. Öğrenebilirsiniz.

İOS için PUBG Mobile 1.3 Beta

Android kullanıcılarının aksine, iPhone ve iPad gibi iOS cihazlarındaki oynatıcılar genellikle beta sürümlerinden çıkarılır. İOS için PUBG Mobile 1.3 Beta şu anda mevcut değil ve geliştiricilerin bu gelecek sürüm için onu başlatma planları yok gibi görünüyor. Bir değişiklik varsa veya yeni bir iOS beta sürümü çıktıysa, bu kılavuzu güncelleyeceğiz.

GameLoop: PUBG Mobile 1.3 Beta

GameLoop için PUBG Mobil Beta’yı mı arıyorsunuz? Peki, doğru yere geldiniz. Android kullanıcıları yeni özellikleri test edebildikleri için GameLoop oyuncuları da aynı şeyi yapabilir. Yukarıdaki bağlantılı PUBG Mobile 1.3 Beta APK dosyasını kurmanıza izin verecek şekilde GameLoop’ta APK dosyalarını manuel olarak nasıl yükleyeceğiniz konusunda önceden bilgiye sahip olmanız gerekir.

Bu güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Gelecek özellikleri deneyecek kadar merak ediyorsanız, hemen bu beta sürümüne geçin. Bu güncelleme, hala test aşamasında olduğundan bazı cihazlarda hatalar ve uyumluluk sorunları içerebilir.

Bu APK dosyasını Android telefonunuza yüklerken herhangi bir sorun yaşarsanız bize bildirin.

Tepkiniz ?

Mükemmel
1
Beğenmedim
1
Sıkıcı
1
Zor
1
İlginç
1

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %