Teknoloji

Oyun Severler İçin Asus Rog Phone 4 Kendini Göstermeye Başladı.

Asus akıllı telefon pazarında bir önceki modeli Rog Phone 3‘ün yerini alacak olan Asus Rog Phone 4 detaylanmaya başladı.

Asus Rog Phone 4 oyun severlerin beğenisini kazanacak bir takım güçlü donanımları bünyesinde barındırıyor. Örneğin cihaz, işlemci tarafında Samsungüretimi 5nm Snapdragon 888 ile piyasaya sürülecek, hatta bu işlemci ile performans testlerinede giren cihaz rakiplerinin gerisinde kalmayacak gibi duruyor. Snapdragon 888 genel özelliklerine kısaca bakacak olursak, 1 x 2.84 GHz ( Cortex-X1 ), 3 x 2.4 GHz ( Cortex-A78 ), ve 4 x 1.8 GHz ( Cortex-A55 ) çekirdek kurulumu yer alıyor. Yeni işlemcide Cpu tarafında %25, Gpu tarafında ise %35’lik bir artış söz konusu, işlemci Gpu tarafında Adreno 660 kullanıyor. Bu Gpu yazılım ilede güncellenebiliyor ve 144Hz bir oyun deneyimi bizlere sunuyor.

Cihazın henüz tam netleşmemiş bilgileri ile beraber diğer özellikleride şimdiden merak konusu bakalım Asus yeni cihazı Asus Rog Phone 4 ile oyun oynamayı seven kullanıcıların beğenisini kazanacak mı ?

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %